Tussenwoning te koop: Het Bakhuis 22, Apeldoorn
KopenApeldoornTussenwoningenHet Bakhuis 22

Het Bakhuis 22

De Heeze, Apeldoorn

€ 459.500
Buurt De Heeze, ApeldoornBekijk buurt
AI-samenvatting

Het Bakhuis 22: een tussenwoning in Apeldoorn

Deze tussenwoning aan Het Bakhuis in Apeldoorn-Zuidwest heeft een woonoppervlak van 109 m² en een perceel van 124 m². Het bouwjaar 1978 geeft de woning een solide uitstraling. De vraagprijs van €459.500 is marktconform voor tussenwoningen in Apeldoorn.

De Heeze: een buurt met gemengde ervaringen

De buurt De Heeze telt ruim 2.300 inwoners en is zeer stedelijk. Bewoners geven de buurt een gemiddeld rapportcijfer van 2,68 op basis van negen beoordelingen. Een bewoner zegt: "Ik heb alleen maar slechte ervaringen met de buurt. En het is zeer onveilig door drugsverslaafd." Een ander noemt de buurt "onveilig en slecht" en mist voorzieningen. De meeste huishoudens zijn eenpersoons of stellen zonder kinderen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Albert Heijn op een paar minuten lopen. Ook Dekamarkt en Ekoplaza zijn op loopafstand. Basisschool Rietendak zit twee straten verder, en voortgezet onderwijs is te vinden op UGO verkennend vmbo, tien minuten lopen. De gemeente Apeldoorn biedt verder parken en een restaurant op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Goos Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 459.500
Prijs per m²€ 4.216
Woonoppervlakte109m²
Perceeloppervlakte124m²
Bouwjaar1978
BuurtDe Heeze
WijkZuidwest
GemeenteApeldoorn

Locatie

Het Bakhuis 22, Apeldoorn

Ervaringen uit de buurt

Matig · 9 bewoners

3.6
Renate zeilstra
09-10-2025
Slechte en zeer onveilige buurt .

Ik heb alleen maar slechte ervaringen met de buurt . En het is zeer onveilig door drugsverslaafd. En de gemeente die doet niets behalve met de vinger naar elkaar wijzen De gemeenschap is ook niets we hebben heel weinig groen Bereikbaar alleen met een auto. En verder geen openbaar vervoer dicht in de buurt en.gee winkels in de omgeving.

3.3
Renate zeilstra
29-06-2025
Slecht

Heb alleen maar slechte ervaringen.

2.7
Renate zeilstra
23-05-2025
Onveilig en skecht

De buurt is onveilig door een zwaar drugs verslaafde. En er wordt niets tegen gedaan Alleen kan beter. Mensen zijn vreemd en de voorzieningen kunnen veel beter Er is weinig groen Alleen bereikbaar is niet goed. Behalve met een auto.

2.4
Renate
10-05-2025
Onveilig e buurt

Slechte ervaringen met de buurten met de meeste buren

2.6
Renate
05-01-2025
De buurt is onveilig.

De buurt is onveilig de mensen zeer onvriendelijk en veel overlast.

3.0
R zeilstra
07-12-2024
Onveilige buurt

Niet veilig geen goede voorzieningen en het ghuisvesting redelijk oen is heel weinig Alles kan beter

Buurt statistieken

Gegevens uit De Heeze

Inwoners2.380
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

35 binnen 5 km

Albert Heijn
Talingweg 169
1053m
Albert Heijn
Schapendoesweg 2
1107m
Dekamarkt
Havikstraat 19