Tussenwoning te koop: Hondsrug 29, Dronten
KopenDrontenTussenwoningenHondsrug 29

Hondsrug 29

De Landstreken, Dronten

€ 309.000
Buurt De Landstreken, DrontenBekijk buurt
Jumbo op 365m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in Dronten

Deze tussenwoning aan de Hondsrug in Dronten ademt de sfeer van een rustige, groene woonwijk. Met 97 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 126 vierkante meter is het een prettig huis voor wie op zoek is naar een betaalbare woning in een kindvriendelijke omgeving. De woning uit 1978 heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. Met een vraagprijs van €309.000 is deze woning aan de scherpe kant geprijsd, zeker vergeleken met het gemiddelde in de buurt. Bekijk ook andere tussenwoningen in Dronten voor een goed beeld van het aanbod.

De Landstreken: een rustige buurt

De woning ligt in de buurt De Landstreken, een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt is rustig en groen, met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt heeft een laag aantal misdrijven en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. Het is een plek waar je elkaar kent en waar kinderen veilig kunnen spelen.

Het dagelijks leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar basisschool Samenwerkingsschool De Brandaris, die om de hoek zit. Ook Het Zuiderlicht is twee straten verder. Voor de dagelijkse boodschappen is Jumbo op loopafstand, en ook Vomar en Albert Heijn zijn binnen tien minuten fietsen. De gemeente Dronten biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van huisartsen tot bibliotheek.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kerremans Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 309.000
Prijs per m²€ 3.186
Woonoppervlakte97m²
Perceeloppervlakte126m²
Bouwjaar1978
EnergielabelC
BuurtDe Landstreken
WijkDronten Zuid
GemeenteDronten

Locatie

Hondsrug 29, Dronten

Buurt statistieken

Gegevens uit De Landstreken

Inwoners1.235
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit De Landstreken

Woningvoorraad569
Gem. WOZ-waarde€ 280.000
Koopwoningen62%
Huurwoningen38%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Jumbo
Wardhof 8
365m
Vomar
De Kajuit 1-9
1435m
Jumbo
De Binnenloop 10
1536m

Scholen

19 binnen 5 km

Samenwerkingsschool De Brandaris
Basisonderwijs · 242 leerlingen
228m
Het Zuiderlicht
Basisonderwijs · 93 leerlingen
228m
Basisschool Het Wilgerijs
Basisonderwijs · 83 leerlingen
365m

Veelgestelde vragen

Over Hondsrug 29, Dronten

Welk energielabel heeft Hondsrug 29?

De woning aan Hondsrug 29 in Dronten heeft energielabel C.

Is €309.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €309.000 is aan de scherpe kant vergeleken met andere woningen in De Landstreken. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt ligt rond de €401.667, maar die woningen zijn gemiddeld groter (124 m²). De mediaanprijs van beschikbare koopwoningen is €380.000. Deze woning is met 97 m² kleiner, dus de prijs per vierkante meter is marktconform.

Hoe is de buurt De Landstreken om in te wonen?

De Landstreken is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Het is er veilig: in de buurt zijn slechts 11 misdrijven geregistreerd. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en er is een park op loopafstand. De buurt is niet heel stedelijk, maar voorzieningen als supermarkten en scholen zijn dichtbij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel C. Dat is een gemiddeld label voor een woning uit 1978. Je kunt verwachten dat de stookkosten redelijk zijn, maar niet extreem laag. In de buurt hebben alle beschikbare woningen energielabel C, dus het is normaal voor deze wijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Samenwerkingsschool De Brandaris en Het Zuiderlicht liggen op 228 meter, Basisschool Het Wilgerijs op 365 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Dronten, op 1,7 kilometer afstand.

Hoe bereikbaar is het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 3,2 kilometer afstand, dus op fietsafstand.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt De Landstreken worden woningen gemiddeld binnen 27 dagen verkocht. Dat is relatief snel, wat aangeeft dat er vraag is naar woningen in deze wijk.

Kerremans Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen