Vrijstaande woning te koop: Langstraat 66, Dronten
KopenDrontenVrijstaande woningenLangstraat 66

Langstraat 66

De Landstreken, Dronten

€ 785.000
Buurt De Landstreken, DrontenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 243m²
96% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Jumbo op 260m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Dronten

Deze vrijstaande woning aan de Langstraat 66 in Dronten biedt een woonoppervlak van 243 m² op een perceel van 654 m². Het bouwjaar 1981 geeft de woning een solide uitstraling. Met een vraagprijs van €785.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar de prijs per vierkante meter is marktconform voor een woning van dit formaat. Vergelijk ook andere vrijstaande woningen in Dronten.

De Landstreken: een rustige, groene buurt

De woning ligt in de buurt De Landstreken, een wijk met veel eengezinswoningen (91%) en een mix van huishoudens. De buurt telt ruim 1200 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. Het is een rustige omgeving, dicht bij parken en groen. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gezinsvriendelijke buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek ligt op 260 meter. Ook andere supermarkten zoals Vomar en Albert Heijn zijn op loopafstand. Scholen zijn er volop: Samenwerkingsschool De Brandaris en Het Zuiderlicht liggen op 91 meter. Het voortgezet onderwijs is op 1,7 km. De gemeente Dronten biedt verder voorzieningen zoals een treinstation op 3,2 km en een park op 200 meter.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VSO makelaars & taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 785.000
Prijs per m²€ 3.230
Woonoppervlakte243m²
Perceeloppervlakte654m²
Bouwjaar1981
BuurtDe Landstreken
WijkDronten Zuid
GemeenteDronten

Locatie

Langstraat 66, Dronten

Buurt statistieken

Gegevens uit De Landstreken

Inwoners1.235
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit De Landstreken

Woningvoorraad569
Gem. WOZ-waarde€ 280.000
Koopwoningen62%
Huurwoningen38%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Jumbo
Wardhof 8
260m
Vomar
De Kajuit 1-9
1444m
Jumbo
De Binnenloop 10
1549m

Scholen

19 binnen 5 km

Samenwerkingsschool De Brandaris
Basisonderwijs · 242 leerlingen
91m
Het Zuiderlicht
Basisonderwijs · 93 leerlingen
91m
Basisschool Het Wilgerijs
Basisonderwijs · 83 leerlingen
260m

Veelgestelde vragen

Over Langstraat 66, Dronten

Is €785.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €785.000 is aanzienlijk hoger dan de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€401.667), maar deze woning is met 243 m² ook veel groter dan het buurtgemiddelde van 124 m². De prijs per vierkante meter is ongeveer €3.230, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €3.377 per m². Daarmee lijkt de prijs marktconform voor een woning van dit formaat.

Hoe is de buurt De Landstreken om in te wonen?

De Landstreken is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. Er wonen zowel gezinnen als ouderen. De buurt heeft een laag aantal misdrijven (11 totaal) en voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij. Het is een veilige, kindvriendelijke omgeving.

Welke scholen zitten er in de buurt?