Tussenwoning te koop: Ieplaan 66, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagTussenwoningenIeplaan 66

Ieplaan 66

Bomenbuurt, Den Haag

€ 1.275.000
Buurt Bomenbuurt, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 233m²
91% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 400m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in de Bomenbuurt

Deze tussenwoning aan de Ieplaan ademt de sfeer van de jaren twintig, met een flinke oppervlakte van 233 m². Het is een woning die je niet elke dag tegenkomt. De vraagprijs van €1.275.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor een tussenwoning in Den Haag ligt lager, maar deze woning is ook uitzonderlijk ruim.

De Bomenbuurt: groen en gewaardeerd

De buurt Bomenbuurt scoort een 8,71 op basis van vier beoordelingen. Een bewoner noemt het 'een gezellige sfeervolle buurt met veel voorzieningen en scholen, naast een leuke winkelstraat (Fahrenheit)'. Een ander zegt kortweg 'goed'. De buurt telt ruim 6.000 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven aan de Ieplaan

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (400 m) of de PLUS twee straten verder (470 m). Ook zijn er meerdere basisscholen en middelbare scholen in de buurt, zoals De Parachute en het Sint-Maartenscollege, al liggen die op ruim 4 km afstand. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je maar kunt wensen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Eijk Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.275.000
Prijs per m²€ 5.472
Woonoppervlakte233m²
Perceeloppervlakte141m²
Bouwjaar1920
BuurtBomenbuurt
WijkBomen- en Bloemenbuurt
GemeenteDen Haag

Locatie

Ieplaan 66, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 4 bewoners

7.6
M
23-02-2025
Sfeervolle buurt

Een gezellige sfeervolle buurt met veel voorzieningen en scholen, naast een leuke winkelstraat (Fahrenheit)

8.9
Veer
22-01-2025
:)

:)

9.6
liam
15-01-2025
leuke voorzienende buurt.

goed

8.8
D
01-07-2024
De buurt voor gezelschap

In mijn ervaring woon ik al een lange tijd in de buurt, maar het duurt niet lang om mensen te leren kennen. Dit komt onder andere door de Fahrenheitstraat waar je mogelijk buren tegenkomt en andere mensen uit de buurt die je dus snel leert kennen. Even alleen zijn kan natuurlijk ook, zo kun je in het park dichtbij de Albert Heijn even genieten van de natuur of een wandeling maken in de ieplaan. Je kunt hier ook gemakkelijk je hond uitlaten, er staan namelijk heel veel bomen in de buurt (komt overeen met de naam ;)). De buurt wordt altijd verzorgt, zo dus ook na festivallen in de Fahrenheitstraat waarbij veel rotzooi komt kijken. Wel is een minpuntje dat er vaak onopgeruimde hondenpoep op de stoep ligt, maar ook dit wordt uiteindelijk opgeruimd. (Onder andere door andere buurtbewoners) De bomenbuurt is ligt heel centraal, zo kun je makkelijk naar Scheveningen, de stad en meerdere scholen waar je uit kunt kiezen. De voorzieningen zijn dus vrijwel eindeloos. Hopelijk zie ik u snel indien u ook in de buurt komt wonen, veel succes!

Buurt statistieken

Gegevens uit Bomenbuurt

Inwoners6.110
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Bomenbuurt

Woningvoorraad3.232
Gem. WOZ-waarde€ 396.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen39%

Supermarkten

75 binnen 5 km

Albert Heijn
Fahrenheitstraat 709
400m
PLUS
Fahrenheitstraat 436
470m
Albert Heijn
Conradkade 67
738m

Scholen

1 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
4875m

Veelgestelde vragen

Over Ieplaan 66, 'S-Gravenhage

Is de vraagprijs van €1.275.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt fors boven het buurtgemiddelde van €552.500, maar dat komt doordat deze woning met 233 m² veel groter is dan gemiddeld (122 m²). De prijs per m² is met €5.472 ook hoger dan het buurtgemiddelde van €4.600. Het is een uniek object in de Bomenbuurt, dus een directe vergelijking is lastig.

Hoe is de buurt Bomenbuurt om in te wonen?

De Bomenbuurt wordt hoog gewaardeerd met een gemiddelde score van 8,71. Bewoners noemen het een sfeervolle buurt met veel voorzieningen en een leuke winkelstraat. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid, maar ook met parken en plantsoenen op loopafstand.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 38,5% van de koopwoningen een label D of lager, en 30,8% label A. Omdat de woning uit 1920 stamt, is het verstandig om bij bezichtiging te vragen naar het label en de isolatie.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Albert Heijn op 400 m en PLUS op 470 m. Scholen liggen verder weg: de dichtstbijzijnde basisschool De Parachute op 4,9 km, en het Sint-Maartenscollege op 5,7 km. Voor jongere kinderen is er een kinderdagverblijf op 300 m.

Hoe veilig is de Bomenbuurt?

In de buurt zijn in de meest recente cijfers 353 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een stedelijke wijk. De sfeer wordt door bewoners als prettig omschreven.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de Bomenbuurt stonden verkochte woningen gemiddeld 45 dagen te koop. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt. Deze woning is met zijn hoge prijs wellicht een uitzondering.

Van Eijk Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod