Tussenwoning te koop: Industriestraat 24, Kerkrade
KopenKerkradeTussenwoningenIndustriestraat 24

Industriestraat 24

Spekholzerheide, Kerkrade

€ 249.000
Buurt Spekholzerheide, KerkradeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 198m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een tussenwoning met karakter in Spekholzerheide

Deze tussenwoning uit 1978 staat in een rustige straat in Spekholzerheide, een buurt waar je nog echte buren hebt. Met 116 m² woonoppervlak is het een compacte woning, maar de indeling is praktisch. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua stookkosten. De vraagprijs van €249.000 is marktconform voor deze buurt, waar de gemiddelde verkoopprijs rond de €260.000 ligt. Bekijk ook andere tussenwoningen in Kerkrade voor een breder beeld.

De buurt: Spekholzerheide

Spekholzerheide is een gemengde wijk met veel eengezinswoningen en een flink aantal oudere inwoners. De buurt heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar op basis van CBS-cijfers is het een buurt met een doorsnee inkomen en veel koopwoningen. De buurt Spekholzerheide heeft een rustige uitstraling.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de Aldi is op loopafstand. Basisschool de Spoorzoeker is twee straten verder. De gemeente Kerkrade biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een park op loopafstand en een restaurant om de hoek.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Aquina Hollandes Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 249.000
Prijs per m²€ 2.147
Woonoppervlakte116m²
Perceeloppervlakte139m²
Bouwjaar1978
EnergielabelB
BuurtSpekholzerheide
WijkKerkrade-West
GemeenteKerkrade

Locatie

Industriestraat 24, Kerkrade

Buurt statistieken

Gegevens uit Spekholzerheide

Inwoners3.280
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Spekholzerheide

Woningvoorraad1.825
Gem. WOZ-waarde€ 200.000
Koopwoningen51%
Huurwoningen48%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Jumbo
Carboonplein 6
198m
Aldi
Carboonplein 16
263m
Lidl
Locht 117
1155m

Scholen

35 binnen 5 km

Basisschool de Spoorzoeker
Basisonderwijs · 289 leerlingen
360m
ZMLK School St Jan Baptist
Speciaal onderwijs · 16 leerlingen
609m
SBO Arcadia
Speciaal onderwijs · 108 leerlingen
633m

Veelgestelde vragen

Over Industriestraat 24, Kerkrade

Welk energielabel heeft Industriestraat 24?

De woning aan Industriestraat 24 in Kerkrade heeft energielabel B.

Is €249.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs ligt dicht bij de gemiddelde verkoopprijs in Spekholzerheide (€260.621) en de mediaanprijs (€259.000). De woning is wel kleiner dan het buurtgemiddelde (116 m² vs. 210 m²), maar de prijs per m² (€2.146) is hoger dan het gemiddelde van €1.438. Dat is logisch voor een kleinere woning.

Hoe is de buurt Spekholzerheide om in te wonen?

Spekholzerheide is een rustige wijk met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. Er wonen relatief veel 65-plussers (975 van de 3280 inwoners). De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (2 op een schaal van 5) en een omgevingsadressendichtheid van 1569, wat betekent dat het niet te druk is. Voorzieningen als supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn maandlasten?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. In de buurt heeft 42,9% van de koopwoningen label C en 57,1% label D of lager, dus deze woning scoort beter dan gemiddeld.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool de Spoorzoeker ligt op 360 meter, SBO Arcadia op 633 meter en Basisschool De Schakel op 1,1 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Kerkrade centrum, op 4 km afstand.

Hoe veilig is Spekholzerheide?

In de buurt zijn in totaal 407 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een wijk van deze grootte.

Wat is de ligging ten opzichte van het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,6 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets.

Aquina Hollandes Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen