Tussenwoning te koop: Jan Olphert Vaillantlaan 62, Amsterdam
21 uur geleden ontdekt
KopenAmsterdamTussenwoningenJan Olphert Vaillantlaan 62

Jan Olphert Vaillantlaan 62

Steigereiland-Zuid, Amsterdam

€ 1.000.000
Buurt Steigereiland-Zuid, AmsterdamBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 147m²
73% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning op Steigereiland-Zuid

Deze tussenwoning aan de Jan Olphert Vaillantlaan 62 is een flink huis in een rustige, groene buurt op IJburg. De advertentie vermeldt geen energielabel. Daardoor is niet bekend hoe zuinig de woning is. Met 147 m² woonoppervlak en een vraagprijs van €1.000.000 is dit een aanbod dat 81% boven het buurtgemiddelde van €553.333 ligt, een forse prijs, maar ook een flink groter huis dan gemiddeld. Bekijk ook andere tussenwoningen in Amsterdam.

De buurt: Steigereiland-Zuid

Steigereiland-Zuid is een jonge, ruime wijk met veel eengezinswoningen en groen. De enige bewoner die een review achterliet, geeft de buurt een 8,4 en zegt: "Ik vind de buurt erg vrij, er wonen veel families dus daarom voel ik mij vaak veilig en het is altijd gezellig." De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1990 en 2010, en de buurt telt relatief veel gezinnen. Meer over de buurt Steigereiland-Zuid.

Het dagelijks leven in de straat

Om de hoek zit een Vomar voor de dagelijkse boodschappen, en twee straten verder vind je een Albert Heijn. Voor kinderen is er de Montessorischool Steigereiland op loopafstand, en ook Daltonschool Neptunus en De Zuiderzee zijn dichtbij. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen, maar hier op IJburg voelt het rustig en dorps.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via 't Huys Makelaardij op Funda aangeboden. Het energielabel staat niet in de advertentie.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.000.000
Prijs per m²€ 6.803
Woonoppervlakte147m²
Perceeloppervlakte100m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA+
BuurtSteigereiland-Zuid
WijkIJburg-West
GemeenteAmsterdam

Locatie

Jan Olphert Vaillantlaan 62, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Meike
12-05-2025
Vrij

Ik vind de buurt erg vrij, er wonen veel families dus daarom voel ik mij vaak veilig en het is altijd gezellig. Er is een supermarkt dicht bij, een kapper, tandarts en een restaurant dus ik hoef alleen te lopen als ik naar iets wil. Er zijn veel looppaden waar je kan wandelen. Het is een hele fijne buurt om in te wonen!

Buurt statistieken

Gegevens uit Steigereiland-Zuid

Inwoners2.600
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Steigereiland-Zuid

Woningvoorraad957
Gem. WOZ-waarde€ 674.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

50 binnen 5 km

Vomar
IJburglaan 605
848m
Albert Heijn
IJburglaan 719
1015m
Jumbo
Gruttoplein 9
1280m

Scholen

103 binnen 5 km

Montessorischool Steigereiland
Basisonderwijs · 492 leerlingen
331m
De Zuiderzee
Basisonderwijs · 201 leerlingen
752m
Daltonschool Neptunus
Basisonderwijs · 172 leerlingen
952m

Veelgestelde vragen

Over Jan Olphert Vaillantlaan 62, Amsterdam

Welk energielabel heeft Jan Olphert Vaillantlaan 62?

De woning aan Jan Olphert Vaillantlaan 62 in Amsterdam heeft energielabel A+.

Is €1.000.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.000.000 ligt 81% boven het gemiddelde van €553.333 in de buurt. Maar deze woning is met 147 m² ook 73% groter dan het buurtgemiddelde van 85 m². De prijs per vierkante meter is daarmee lager dan het gemiddelde van €6.735 per m² in de buurt. Of de prijs realistisch is, hangt af van de staat en het energielabel, dat niet in de advertentie staat.