Tussenwoning te koop: Johannes Meulsteestraat 28, Rotterdam
KopenRotterdamTussenwoningenJohannes Meulsteestraat 28

Johannes Meulsteestraat 28

’s-Gravenland, Rotterdam

€ 547.000
Buurt ’s-Gravenland, RotterdamBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in 's-Gravenland

Deze tussenwoning aan de Johannes Meulsteestraat 28 in Rotterdam staat in een groene, rustige buurt. Met 118 m² woonoppervlak en een eigen tuin is het een fijne plek voor wie van wat meer ruimte houdt. De woning uit 1991 is goed onderhouden en voelt ruimtelijk aan. De vraagprijs van €547.000 is scherp vergeleken met andere tussenwoningen in Rotterdam.

Buurt 's-Gravenland

De buurt 's-Gravenland is groen en rustig, met veel eengezinswoningen. Bewoners waarderen de rust en de natuur dichtbij. Een bewoner zegt: "Erg mooi, groen en rustig. Alle voorzieningen op korte afstand." Een ander noemt het "heerlijk hier te wonen, voel me veilig, winkels vlakbij, natuur dichtbij." De buurt telt veel gezinnen en de inkomens zijn doorsnee. Meer over de buurt 's-Gravenland.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn om de hoek (twee straten verder) of bij de SPAR even verderop. Voor de kinderen is basisschool KC De Stelberg naast de deur, en Pluspunt op loopafstand. Ook de Jumbo en PLUS zijn binnen tien minuten fietsen te bereiken. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Herk Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 547.000
Prijs per m²€ 4.636
Woonoppervlakte118m²
Perceeloppervlakte132m²
Bouwjaar1991
Buurt’s-Gravenland
WijkPrins Alexander
GemeenteRotterdam

Locatie

Johannes Meulsteestraat 28, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 5 bewoners

7.1
Nina
18-08-2025
Goed, maar kan beter

Het is is fijn alleen blijft een studentenwoning dus wel last van ratten en overlast. Daarnaast is het goed bereikbaar met een auto of elektrische fiets met een normale fiets is alles net te ver

7.9
Y
30-04-2025
Erg mooi, groen en rustig.

Ik woon er pas sinds kort, maar heel rustig en groen en aardige mensen. Alle voorziening op korte afstand.

9.1
Bakker
26-07-2024
Voel me veilig,en genot om te wonen

Ik vind heerlijk hier te wonen, voel me me veilig,winkels vlakbij natuur dichtbij, wat wil een mens nog..geweldig appartement, mooi uit,icht. Wordt hier wel oud

7.4
Valereio
28-10-2023
Leuke buurt

Het is heel gezellig en dicht bij de stad. Winkelcentrum op loopafstand

7.4
Ivo
14-09-2023
Rustig stukje Rotterdam

Ik woonde in de Ringvaartweg. Ik vond het er wat ongezellig. Had wel buren waar ik mee kon praten aan de overkant van de straat en ietsje verderop. Rest zag of sprak ik bijna niet. Als ik met een nieuwe auto aan kwam rijden was de hele buurt alert. Dat kan je fijn vinden uit veiligheid. Ik vond het wat vreemd aanvoelen. Paar mooie meertjes in de buurt, in de winter lekker geschaatst. Aan het einde van de Ringvaartweg een station, daardoor vrij makkelijk bereikbaar. Ik denk zelf dat de buurten om de Ringvaartweg heen wat leuker zouden zijn geweest, al heb ik daar niet gewoond maar natuurlijk wel vaak doorheen gefietst en gelopen