Tussenwoning te koop: Kasperenstraat 21A, Kerkrade
Verkocht onder voorbehoud
KopenKerkradeTussenwoningenKasperenstraat 21A

Kasperenstraat 21A

Kaalheide, Kerkrade

€ 109.000
Buurt Kaalheide, KerkradeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een betaalbare tussenwoning in Kaalheide

Deze tussenwoning aan de Kasperenstraat 21A in Kerkrade is een opvallend voordelig instapmodel. Met 58 m² woonoppervlak en een klein perceel van 26 m² is het een compacte woning uit 1994. De prijs van €109.000 is aan de scherpe kant, zeker vergeleken met andere tussenwoningen in Kerkrade.

De buurt Kaalheide

Kaalheide is een rustige woonwijk in Kerkrade-West, met 2.785 inwoners. De buurt kent een mix van gezinnen en alleenstaanden, en de woningvoorraad bestaat voor 83% uit eengezinswoningen. Er zijn nog geen bewonersreviews beschikbaar, dus je oordeel vorm je het beste zelf. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheid (omgevingsadressendichtheid 1.155), wat zorgt voor een prettige balans tussen rust en voorzieningen. Bekijk ook de buurt Kaalheide voor meer cijfers.

Leven in de straat

In de ochtend loop je in vijf minuten naar Basisschool De Schakel, om de hoek. Voor de dagelijkse boodschappen zijn Aldi en Jumbo beide op loopafstand (ongeveer 600 meter). Ook kinderdagverblijven en een park of plantsoen vind je vlakbij. De gemeente Kerkrade biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een restaurant op 700 meter en een bibliotheek op 1 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lassoo Makelaars & Taxateurs op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 109.000
Prijs per m²€ 1.879
Woonoppervlakte58m²
Perceeloppervlakte26m²
Bouwjaar1994
EnergielabelB
BuurtKaalheide
WijkKerkrade-West
GemeenteKerkrade

Locatie

Kasperenstraat 21A, Kerkrade

Buurt statistieken

Gegevens uit Kaalheide

Inwoners2.785
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Aldi
Carboonplein 16
565m
Jumbo
Carboonplein 6
617m
Lidl
Locht 117
1630m

Scholen

38 binnen 5 km

Basisschool De Schakel
Basisonderwijs · 237 leerlingen
611m
Basisschool de Spoorzoeker
Basisonderwijs · 289 leerlingen
890m
Basisschool De Doorkijk
Basisonderwijs · 358 leerlingen
936m

Veelgestelde vragen

Over Kasperenstraat 21A, Kerkrade

Welk energielabel heeft Kasperenstraat 21A?

De woning aan Kasperenstraat 21A in Kerkrade heeft energielabel B.

Is €109.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €109.000 is marktconform voor een tussenwoning van 58 m² in Kerkrade. Het bouwjaar 1994 en de ligging in Kaalheide maken het een betaalbare optie. Vergelijkbare woningen in de buurt worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Kaalheide, een wijk in Kerkrade. Het treinstation bevindt zich op 2,4 km afstand, dus met de fiets of auto ben je er snel. De buurt is goed ontsloten via lokale wegen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool De Schakel ligt op 611 meter, Basisschool de Spoorzoeker op 890 meter en Basisschool De Doorkijk op 936 meter. Ook is er speciaal basisonderwijs in de buurt.