Tussenwoning te koop: Kastanjestraat 19, Utrecht
KopenUtrechtTussenwoningenKastanjestraat 19

Kastanjestraat 19

Ondiep, Utrecht

€ 700.000
Buurt Ondiep, UtrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 120m²
21% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor starters
38% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige straat

Deze tussenwoning aan de Kastanjestraat in Utrecht-Ondiep is een prettig verrassend aanbod. Met 120 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel A is het een comfortabel en zuinig huis. De vraagprijs van €700.000 ligt boven het gemiddelde in de buurt, maar dat past bij de ruime oppervlakte en het bouwjaar 2009. Bekijk ook andere tussenwoningen in Utrecht voor een vergelijking.

Buurt Ondiep: een wijk in beweging

Ondiep is een buurt met een mix van oorspronkelijke bewoners en nieuwkomers. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 6,17. Een bewoner zegt: "Gewoon leuk enzo." Een ander noemt een tweedeling: "De buurt is in 2 gedeeld tussen de oorspronkelijke bewoners en de nieuwe dit is duidelijk voelbaar met huizen die met eieren en vuurwerk worden bekogeld en de politie doet niets." CBS-cijfers laten zien dat de buurt dichtbevolkt is, met veel eenpersoonshuishoudens en een jonge bevolking. Meer weten? Lees verder over de buurt Ondiep.

Dagelijks leven in de straat

De Kastanjestraat ligt in een rustige woonwijk, maar voorzieningen zijn dichtbij. Om de hoek zit basisschool OBS Rietendakschool (52 meter) en kinderdagverblijf. Voor de dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar PLUS of Albert Heijn (beide op 5 minuten lopen). Ook een park of plantsoen is op loopafstand (0,3 km). De gemeente Utrecht biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder LEF Makelaars & Taxateurs.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 700.000
Prijs per m²€ 5.833
Woonoppervlakte120m²
Perceeloppervlakte120m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA
BuurtOndiep
WijkNoordwest
GemeenteUtrecht

Locatie

Kastanjestraat 19, Utrecht

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 3 bewoners

6.8
Seb
20-04-2025
Prima

Gewoon leuk enzo

6.5
Laura
11-01-2025
Veel naroepen en tweedeling

De buurt is in 2 gedeeld tussen de oorspronkelijke bewoners en de nieuwe dit is duidelijk voelbaar met huizen die met eieren en vuurwerk worden bekogeld en de politie doet niets.

5.3
Bert
27-12-2024
Verwaarloosd

Slecht onderhouden openbare plekken

Buurt statistieken

Gegevens uit Ondiep

Inwoners5.145
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Ondiep

Woningvoorraad2.294
Gem. WOZ-waarde€ 428.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

64 binnen 5 km

PLUS
Plantage 15
512m
Albert Heijn
Amsterdamsestraatweg 367A
524m
Hoogvliet
Roelantdreef 265
1052m

Scholen

128 binnen 5 km

OBS Rietendakschool
Basisonderwijs · 327 leerlingen
52m
Basisschool Jules Verne
Basisonderwijs · 170 leerlingen
371m
P.c. basisschool de Boemerang
Basisonderwijs · 170 leerlingen
415m

Veelgestelde vragen

Over Kastanjestraat 19, Utrecht

Welk energielabel heeft Kastanjestraat 19?

De woning aan Kastanjestraat 19 in Utrecht heeft energielabel A.

Is €700.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €700.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in Ondiep (€515.942) en ook boven de gemiddelde vraagprijs van €495.000. De woning is echter groter (120 m²) dan het gemiddelde (99 m²) en heeft energielabel A en bouwjaar 2009. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt Ondiep om in te wonen?

Ondiep is een dichtbevolkte, jonge buurt met veel eenpersoonshuishoudens. Bewoners geven de buurt een 6,17. Er zijn positieve geluiden ("Gewoon leuk enzo"), maar ook kritiek: een bewoner noemt een tweedeling tussen oorspronkelijke bewoners en nieuwkomers, met incidenten zoals bekogeling. Openbare plekken worden soms als verwaarloosd ervaren.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Voor dagelijkse boodschappen zijn PLUS en Albert Heijn op 5 minuten lopen. Basisscholen zoals OBS Rietendakschool (52 meter) en Basisschool Jules Verne (371 meter) zijn dichtbij. Ook een park of plantsoen is op loopafstand (0,3 km). Het treinstation ligt op 1,9 km.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 2009?

Een woning uit 2009 is relatief modern en heeft doorgaans minder groot onderhoud nodig dan oudere huizen. Denk aan een goed geïsoleerde schil en moderne installaties. Het energielabel A bevestigt dat de woning energiezuinig is, wat lagere stookkosten betekent.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in Ondiep?

In Ondiep worden koopwoningen gemiddeld in 30 dagen verkocht. Dat is relatief snel, wat wijst op een actieve markt. De woning aan de Kastanjestraat is nu beschikbaar, dus het is goed om tijdig te reageren als je interesse hebt.

Zijn er scholen in de buurt voor middelbaar onderwijs?

De dichtstbijzijnde middelbare school ligt op 1,3 km afstand.