Tussenwoning te koop: Kelbergen 4, Amsterdam
KopenAmsterdamTussenwoningenKelbergen 4

Kelbergen 4

Kelbergen, Amsterdam

€ 510.000
Buurt Kelbergen, AmsterdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 120m²
120m² woonoppervlakte
Aldi op 413m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een tussenwoning in de rustige buurt Kelbergen

Deze tussenwoning aan Kelbergen 4 in Amsterdam staat in een groene, rustige buurt. Met 120 m² woonoppervlak en een perceel van 136 m² is er ruimte genoeg voor een gezin. De woning uit 1971 heeft energielabel D, wat betekent dat je nog wat kunt verbeteren aan de isolatie. De vraagprijs van €510.000 is marktconform voor tussenwoningen in Amsterdam.

Buurt Kelbergen

Kelbergen is een rustige buurt in Amsterdam-Zuidoost, met veel groen en speelplekken. De buurt telt zo'n 1030 inwoners, waarvan veel gezinnen met kinderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een mix van jonge gezinnen en ouderen. De buurt Kelbergen is een fijne plek om te wonen.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Aldi om de hoek (413 m) of bij de Albert Heijn twee straten verder (513 m). Kinderen kunnen naar basisschool Crescendo (238 m) of De Blauwe Lijn (241 m), beide op loopafstand. Voor de middelbare school moeten ze iets verder, maar het voortgezet onderwijs is binnen 1,6 km te vinden. De gemeente Amsterdam biedt volop voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Huispedia en Mijn Huis Verkoop Ik Zelf op Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 510.000
Prijs per m²€ 4.250
Woonoppervlakte120m²
Perceeloppervlakte136m²
Bouwjaar1971
EnergielabelD
BuurtKelbergen
WijkK-buurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Kelbergen 4, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Kelbergen

Inwoners1.030
Mannen48%
Vrouwen51%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Aldi
Karspeldreef 1235
413m
Albert Heijn
Karspeldreef 1389
513m
Albert Heijn
Harriet Freezerstraat 96
1092m

Scholen

77 binnen 5 km

Crescendo
Basisonderwijs · 196 leerlingen
238m
De Blauwe Lijn
Basisonderwijs · 335 leerlingen
241m
Onze Wereld
Basisonderwijs · 161 leerlingen
242m

Veelgestelde vragen

Over Kelbergen 4, Amsterdam

Welk energielabel heeft Kelbergen 4?

De woning aan Kelbergen 4 in Amsterdam heeft energielabel D.

Is €510.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €510.000 is marktconform voor een tussenwoning van 120 m² in Kelbergen. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het energielabel D kan invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs is niet buitensporig hoog of laag.

Hoe is de bereikbaarheid van Kelbergen?

Kelbergen ligt in Amsterdam-Zuidoost, met een treinstation op 3 km afstand. Het openbaar vervoer is redelijk, al is het station niet direct om de hoek.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Aldi (413 m) en Albert Heijn (513 m). Ook zijn er basisscholen zoals Crescendo en De Blauwe Lijn binnen 250 m. Voor de dagelijkse boodschappen en school hoef je de buurt niet uit.

Is Kelbergen een veilige buurt?