Tussenwoning te koop: Kerkpad 34, Bergeijk
Onder bod
KopenBergeijkTussenwoningenKerkpad 34

Kerkpad 34

Langveld en omgeving, Bergeijk

€ 298.000
Buurt Langveld en omgeving, BergeijkBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuwbouwwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning uit 2024 staat in een jonge wijk aan de rand van Bergeijk. Met energielabel A++++ is het een van de zuinigste woningen op de markt. De vraagprijs van €298.000 is marktconform voor een nieuwbouwwoning van 55 m² in deze regio. Bekijk ook andere tussenwoningen in Bergeijk.

Buurt Langveld e.o.

De buurt Langveld e.o. is een rustige, groene wijk met veel jonge gezinnen. Van de 131 woningen is 75% koop en 100% eengezinswoning. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,3 personen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar. Lees meer over de buurt Langveld e.o..

Leven in de straat

Op loopafstand vind je basisschool De Waterloop (om de hoek) en een kinderdagverblijf (twee straten verder). Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Aldi, Albert Heijn of Jumbo, allemaal op ongeveer twee kilometer afstand. Het dichtstbijzijnde park ligt op vijf minuten lopen. De gemeente Bergeijk biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en restaurants op fietsafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hennie Kunnen Makelaardij op Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 298.000
Prijs per m²€ 5.418
Woonoppervlakte55m²
Perceeloppervlakte75m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA++++
BuurtLangveld en omgeving
WijkBergeijk ’t Loo
GemeenteBergeijk

Locatie

Kerkpad 34, Bergeijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Langveld en omgeving

Inwoners335
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Aldi
Burg. Magneestraat 57
1902m
Albert Heijn
Burg Magneestraat 37
1985m
Jumbo
Elsenhof 50
2152m

Scholen

9 binnen 5 km

Basisschool De Waterloop
Basisonderwijs · 130 leerlingen
290m
Basisschool Beisterveld
Basisonderwijs · 155 leerlingen
1663m
Rooms Katholieke Basisschool De Zonnesteen
Basisonderwijs · 108 leerlingen
1812m

Veelgestelde vragen

Over Kerkpad 34, Bergeijk

Welk energielabel heeft Kerkpad 34?

De woning aan Kerkpad 34 in Bergeijk heeft energielabel A++++.

Is €298.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een nieuwbouwtussenwoning met energielabel A++++ in Bergeijk is dat een marktconforme prijs. De woning is 55 m² met een perceel van 75 m², wat gebruikelijk is voor dit type woning in de regio.

Hoe zuinig is energielabel A++++?

Energielabel A++++ is het hoogst haalbare label. Dat betekent dat de woning extreem energiezuinig is, met zeer lage stookkosten. Dit komt door uitstekende isolatie en duurzame installaties zoals een warmtepomp en zonnepanelen.

Wat is de ligging van de woning in Bergeijk?

De woning staat in de buurt Langveld e.o., een rustige wijk aan de rand van Bergeijk. Het is een groene omgeving met veel jonge gezinnen. Voorzieningen zoals scholen en een park zijn op loopafstand, terwijl supermarkten op ongeveer twee kilometer liggen.