Tussenwoning te koop: King Olivereiland 34, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagTussenwoningenKing Olivereiland 34

King Olivereiland 34

Nieuw Waldeck, Den Haag

€ 450.000
Buurt Nieuw Waldeck, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige Haagse buurt

Deze tussenwoning aan het King Olivereiland staat in een rustige, groene buurt. Met 115 m² woonoppervlak en een eigen tuin is het een fijn thuis. De woning heeft energielabel D, wat in deze buurt minder zuinig is dan gemiddeld. De vraagprijs van €450.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Den Haag.

Nieuw Waldeck: rustig en groen

Nieuw Waldeck is een rustige, schone buurt zonder overlast, zoals bewoners aangeven. Een bewoner zegt: "Een rustig buurt supermarkt en kleine winkeltjes." Een ander noemt het "Rustig schoon geen overlast." De buurt telt ruim 7.400 inwoners, met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. Het is een fijne buurt Nieuw Waldeck om te wonen.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, Lidl of Jumbo, allemaal op loopafstand. Ook basisscholen zoals WSKO r.-k. basisschool Verburch-hof en Openbare Daltonschool Poeldijk zijn vlakbij. De gemeente Den Haag biedt daarnaast ruime parken en restaurants in de buurt.

Aanbod via één makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Borgdorff Makelaars Wateringen op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 450.000
Prijs per m²€ 3.913
Woonoppervlakte115m²
Perceeloppervlakte103m²
Bouwjaar1981
EnergielabelD
GemeenteDen Haag

Locatie

King Olivereiland 34, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.8
A
12-09-2025
Een rustig buurt supermarkt en kleine winkeltjes.

Hetzelfde rustige buurt.

8.1
A
27-07-2025
Rustig schoon geen overlast

Heel rustig geen bezonderheden winkels in de buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw Waldeck

Inwoners7.420
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Nieuw Waldeck

Woningvoorraad3.648
Gem. WOZ-waarde€ 269.000
Koopwoningen29%
Huurwoningen71%

Supermarkten

48 binnen 5 km

Albert Heijn
Loosduinse Hoofdplein 260
656m
Lidl
Hildo Kroplaan 145
701m
Jumbo
Alphons Diepenbrockhof 6
702m

Scholen

10 binnen 5 km

WSKO r-.k basisschool Verburch-hof
Basisonderwijs · 441 leerlingen
3424m
Openbare Daltonschool Poeldijk
Basisonderwijs · 77 leerlingen
3674m
WSKO Basisschool De Nieuwe Weg
Basisonderwijs · 214 leerlingen
3702m

Veelgestelde vragen

Over King Olivereiland 34, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft King Olivereiland 34?

De woning aan King Olivereiland 34 in 'S-Gravenhage heeft energielabel D.

Is €450.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €450.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in Nieuw Waldeck (€384.163) en ook boven de gemiddelde vraagprijs (€407.875). De woning is met 115 m² wel ruimer dan het gemiddelde in de buurt (96 m²). Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en exacte ligging.

Hoe is de buurt Nieuw Waldeck?

Nieuw Waldeck wordt door bewoners omschreven als rustig, schoon en zonder overlast. Er zijn kleine winkeltjes en een supermarkt in de buurt. De buurt heeft veel groen en is kindvriendelijk, met een mix van leeftijden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel D. Dat is minder zuinig dan de meeste koopwoningen in de buurt, waar 61,1% label A of B heeft. Label D betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten dan bij een zuiniger label.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Albert Heijn (656 m), Lidl (701 m) en Jumbo (702 m). Ook basisscholen en een middelbare school zijn binnen een kilometer te vinden.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6 km afstand. Dat is te ver om te lopen, maar met de fiets of bus ben je er in ongeveer 20 minuten.

Wat is de ligging van de woning in Den Haag?

De woning ligt in de wijk Waldeck, in het zuidwesten van Den Haag. Het is een rustige woonwijk met veel groen, dicht bij de grens met Wateringen.

Borgdorff Makelaars Wateringen
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Nieuw Waldeck

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appKing Olivereiland 34, 'S-Gravenhage
Bekijk