Tussenwoning te koop: Kosterijstraat 15, Ursem (Gem. Koggenland)
KopenKoggenlandTussenwoningenKosterijstraat 15

Kosterijstraat 15

Ruijterstraat en omgeving, Koggenland

€ 427.500
Buurt Ruijterstraat en omgeving, Ursem (Gem. Koggenland)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 159m²
159m² woonoppervlakte
SPAR op 394m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in rustig Ursem

Deze tussenwoning aan de Kosterijstraat 15 in Ursem is een verrassend ruim huis. Met 159 m² woonoppervlak en een perceel van 253 m² heb je veel binnen- en buitenruimte. Het bouwjaar 1973 en energielabel C geven een solide basis. De vraagprijs van €427.500 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio, zeker vergeleken met andere tussenwoningen in Koggenland.

De buurt: Ruijterstraat en omgeving

De woning ligt in de buurt Ruijterstraat en omgeving, een rustige woonwijk in Ursem. De buurt telt zo'n 485 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een echte eengezinswijk: bijna alle woningen zijn eengezinswoningen en driekwart is koop. De omgeving is landelijk, met een lage stedelijkheidsgraad. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: weinig voorzieningen op loopafstand, maar wel een supermarkt om de hoek.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, die op nog geen 400 meter ligt, twee straten verder. Ook zijn er basisscholen in de omgeving, zoals de Rooms Katholieke Basisschool De Ark op ruim 3 km afstand. De gemeente Koggenland biedt een landelijke woonomgeving met voorzieningen in de omliggende dorpen. Het treinstation ligt op 7,5 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor verder reizen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via CLIQ makelaars b.v. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 427.500
Prijs per m²€ 2.689
Woonoppervlakte159m²
Perceeloppervlakte253m²
Bouwjaar1973
EnergielabelC
BuurtRuijterstraat en omgeving
WijkUrsem
GemeenteKoggenland

Locatie

Kosterijstraat 15, Ursem (Gem. Koggenland)

Buurt statistieken

Gegevens uit Ruijterstraat en omgeving

Inwoners485
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

4 binnen 5 km

SPAR
Ammerdorfferstraat 3
394m
Lidl
Vijverhof 42
3495m
Albert Heijn
Vijverhof 9
3694m

Scholen

10 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool De Ark
Basisonderwijs · 126 leerlingen
3255m
Kindcentrum De Bonte Mol
Basisonderwijs · 86 leerlingen
3407m
Jozef en Mariaschool
Basisonderwijs · 70 leerlingen
3841m

Veelgestelde vragen

Over Kosterijstraat 15, Ursem (Gem. Koggenland)

Welk energielabel heeft Kosterijstraat 15?

De woning aan Kosterijstraat 15 in Ursem (Gem. Koggenland) heeft energielabel C.

Is €427.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €427.500 is marktconform voor een tussenwoning van 159 m² met een perceel van 253 m² in Ursem. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het energielabel C is gemiddeld, dus je kunt normale stookkosten verwachten. De prijs is aan de hoge kant voor een tussenwoning, maar de ruime oppervlakte en het perceel rechtvaardigen dit.

Hoe is de buurt om in te wonen?

De buurt Ruijterstraat en omgeving is een rustige, landelijke wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de sfeer is dorps. De supermarkt (SPAR) is op loopafstand, maar voor andere voorzieningen zoals een bibliotheek of park moet je verder reizen. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit.

Zijn er scholen in de buurt?

Binnen 5 km zijn er 10 scholen, waarvan de dichtstbijzijnde basisscholen op 3 tot 4 km afstand liggen. De Rooms Katholieke Basisschool De Ark en Kindcentrum De Bonte Mol zijn de dichtstbijzijnde opties. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een verder gelegen plaats, op 6,7 km afstand.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 7,5 km afstand, dus je bent vooral aangewezen op de auto of bus. Voor dagelijks woon-werkverkeer is een auto aan te raden.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1973 en heeft energielabel C. Dat betekent dat het redelijk zuinig is, maar niet top. De oppervlakte van 159 m² is ruim, en het perceel van 253 m² biedt een flinke tuin.

Zijn er voorzieningen zoals winkels en horeca in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt (SPAR) is op 400 meter. Een restaurant vind je op 1,1 km. Voor een bibliotheek of park moet je verder reizen, naar 4 km of meer. Het is een rustige, landelijke omgeving met basisvoorzieningen dichtbij.