Tussenwoning te koop: Kraanvogellaan 18, Heemstede
KopenHeemstedeTussenwoningenKraanvogellaan 18

Kraanvogellaan 18

Dichters- en Vogelbuurt, Heemstede

€ 1.325.000
Buurt Dichters- en Vogelbuurt, HeemstedeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 188m²
188m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 264m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze lichte tussenwoning aan de Kraanvogellaan in Heemstede ademt ruimte en rust. Met 188 m² woonoppervlak en een energielabel A+ is het een comfortabel en duurzaam thuis. De woning uit 2009 staat op een perceel van 265 m². De vraagprijs van €1.325.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van tussenwoningen in Heemstede.

De Dichters- en Vogelbuurt

De buurt Dichters- en Vogelbuurt is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen. Van de 453 woningen is 58% eengezins en 76% koop. De buurt telt 1085 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gezinsvriendelijke omgeving.

Leven in de straat

Om de hoek vind je Albert Heijn voor dagelijkse boodschappen, en twee straten verder liggen Ekoplaza en Vomar. Voor schoolgaande kinderen zijn de Antoniusschool en het Montessori College Aerdenhout op loopafstand. Het treinstation is op tien minuten lopen. De gemeente Heemstede biedt verder parken en restaurants in de buurt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarsland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.325.000
Prijs per m²€ 7.048
Woonoppervlakte188m²
Perceeloppervlakte265m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA+
BuurtDichters- en Vogelbuurt
WijkHeemstede west van de spoorbaan
GemeenteHeemstede

Locatie

Kraanvogellaan 18, Heemstede

Buurt statistieken

Gegevens uit Dichters- en Vogelbuurt

Inwoners1.085
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

44 binnen 5 km

Albert Heijn
Zandvoortselaan 169
264m
Ekoplaza
Zandvoortselaan 16-18
690m
Vomar
Stephensonstraat 50
945m

Scholen

89 binnen 5 km

Montessori College Aerdenhout
Voortgezet onderwijs · 428 leerlingen
531m
Coornhert Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1109 leerlingen
536m
Antoniusschool voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 217 leerlingen
586m

Veelgestelde vragen

Over Kraanvogellaan 18, Heemstede

Welk energielabel heeft Kraanvogellaan 18?

De woning aan Kraanvogellaan 18 in Heemstede heeft energielabel A+.

Is €1.325.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.325.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Heemstede. De woning is echter groot (188 m²), heeft een energielabel A+ en een perceel van 265 m².

Hoe duurzaam is deze woning met energielabel A+?

Energielabel A+ is zeer zuinig. Dat betekent lage energiekosten en een comfortabel binnenklimaat. De woning uit 2009 is waarschijnlijk goed geïsoleerd en heeft moderne installaties. Exacte verbruikscijfers staan niet in de advertentie, maar je kunt rekenen op een lage energierekening.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een tussenwoning, gebouwd in 2009. Met 188 m² woonoppervlak en 265 m² perceel is het een ruime eengezinswoning. De woning heeft een energielabel A+ en is daarmee zeer energiezuinig.