KopenHeemstedeTussenwoningenReigerlaan 24

Reigerlaan 24

Dichters- en Vogelbuurt, Heemstede

€ 1.265.000
Buurt Dichters- en Vogelbuurt, HeemstedeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 204m²
204m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 329m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Reigerlaan in Heemstede is een lichte en royale woning uit 2008. Met 204 m² woonoppervlak en een perceel van 265 m² biedt het veel ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. De vraagprijs van €1.265.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van tussenwoningen in Heemstede.

De Dichters- en Vogelbuurt

De buurt Dichters- en Vogelbuurt is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 1.000 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Er zijn relatief veel huishoudens met kinderen. De omgevingsadressendichtheid is 1.576, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Het leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (op 329 meter). Ook Ekoplaza en Vomar zijn op loopafstand. Het Coornhert Lyceum en Montessori College Aerdenhout liggen op vijf tot tien minuten lopen. Basisschool Antoniusschool is twee straten verder. Het treinstation is om de hoek, op 400 meter. De gemeente Heemstede biedt verder voldoende voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Engelen Makelaars BV aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.265.000
Prijs per m²€ 6.201
Woonoppervlakte204m²
Perceeloppervlakte265m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA
BuurtDichters- en Vogelbuurt
WijkHeemstede west van de spoorbaan
GemeenteHeemstede

Locatie

Reigerlaan 24, Heemstede

Buurt statistieken

Gegevens uit Dichters- en Vogelbuurt

Inwoners1.085
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

43 binnen 5 km

Albert Heijn
Zandvoortselaan 169
329m
Ekoplaza
Zandvoortselaan 16-18
714m
Vomar
Stephensonstraat 50
883m

Scholen

89 binnen 5 km

Coornhert Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1109 leerlingen
527m
Montessori College Aerdenhout
Voortgezet onderwijs · 428 leerlingen
574m
Antoniusschool voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 217 leerlingen
637m

Veelgestelde vragen

Over Reigerlaan 24, Heemstede

Welk energielabel heeft Reigerlaan 24?

De woning aan Reigerlaan 24 in Heemstede heeft energielabel A.

Is €1.265.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.265.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Heemstede. De woning is echter groot (204 m²) en heeft energielabel A, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak duurder of kleiner.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op 400 meter van een treinstation, dus het openbaar vervoer is uitstekend. Ook de snelweg is goed bereikbaar. De buurt is rustig en groen, maar toch dicht bij voorzieningen.

Wat voor type woning is dit?

Het is een tussenwoning uit 2008 met een woonoppervlak van 204 m² en een perceel van 265 m². De woning heeft energielabel A, wat duidt op een zeer zuinige woning. Het bouwjaar 2008 betekent dat de woning relatief modern is.