Tussenwoning te koop: Kreek 13, Hendrik-Ido-Ambacht
Verkocht onder voorbehoud

Kreek 13

Volgerlanden-West, Hendrik-Ido-Ambacht

€ 368.500
Buurt Volgerlanden-West, Hendrik-Ido-AmbachtBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dirk op 385m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een lichte tussenwoning in een groene, rustige buurt

Deze tussenwoning uit 2009 aan de Kreek 13 in Hendrik-Ido-Ambacht voelt ruim en modern. Met 106 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een comfortabel huis. De woning staat in Volgerlanden-West, een buurt die bekend staat om zijn ruime opzet en veel groen. De vraagprijs van €368.500 is scherp vergeleken met andere tussenwoningen in Hendrik-Ido-Ambacht.

Volgerlanden-West: een fijne, groene buurt

De buurt Volgerlanden-West is een rustige wijk met veel gezinnen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,78. Een bewoner zegt: "Fijne buurt met veel groen, goede ontsluiting en vele voorzieningen om de hoek." Een ander noemt het "prima" en waardeert de winkels en OV, maar merkt op dat het soms "een beetje onveilig met de jeugd" kan zijn. In de buurt wonen vooral gezinnen met kinderen, en de inkomens zijn doorsnee.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Dirk (385 m) en Albert Heijn (424 m). Ook zijn er twee basisscholen op loopafstand: Christelijk IKC De Wijngaard (398 m) en SOL De Watervlinder (424 m). De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op 400 m en een restaurant op 900 m.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Spronsen Makelaars | NVM-Qualis op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 368.500
Prijs per m²€ 3.476
Woonoppervlakte106m²
Perceeloppervlakte124m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA
BuurtVolgerlanden-West
WijkDe Volgerlanden
GemeenteHendrik-Ido-Ambacht

Locatie

Kreek 13, Hendrik-Ido-Ambacht

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

9.4
Adriana
02-10-2025
Fijne buurt met veel groen, goede ontsluiting en vele voorzieningen om de hoek

Zeer goed en prettig contact met alle buren

8.1
elvira rozema
27-11-2023
prima

Ik ben zelf 18 jaar , woon bij mijn ouders. Winkels zijn in de buurt en goed te bereiken, de ov verbindingen zijn goed. Buiten dat is het een fijne buurt, maar soms een beetje onveilig met de jeugd.

Buurt statistieken

Gegevens uit Volgerlanden-West

Inwoners7.605
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Volgerlanden-West

Woningvoorraad2.864
Gem. WOZ-waarde€ 462.000
Koopwoningen72%
Huurwoningen28%

Supermarkten

44 binnen 5 km

Dirk
Sophiapromenade 78
385m
Albert Heijn
Sophiapromenade 14
424m
Albert Heijn
Hof van Holland 30
1012m

Scholen

89 binnen 5 km

Christelijk IKC De Wijngaard
Basisonderwijs · 489 leerlingen
398m
SOL De Watervlinder
Basisonderwijs · 761 leerlingen
424m
Katholieke Jenaplanschool de Klimboom
Basisonderwijs · 231 leerlingen
469m

Veelgestelde vragen

Over Kreek 13, Hendrik-Ido-Ambacht

Welk energielabel heeft Kreek 13?

De woning aan Kreek 13 in Hendrik-Ido-Ambacht heeft energielabel A.

Is €368.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €368.500 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€656.167) en ook onder de mediaan (€550.000). De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €658.958. Deze woning is dus aanzienlijk goedkoper dan het gemiddelde, mede door het kleinere oppervlak (106 m² versus gemiddeld 137 m²). De prijs per m² is met €3.476 lager dan het buurtgemiddelde van €4.645. Het is een scherpe prijs voor een energiezuinige woning.