Tussenwoning te koop: Kruisstraat 28, Heerlen
KopenHeerlenTussenwoningenKruisstraat 28

Kruisstraat 28

Lindeveld, Heerlen

€ 498.000
Buurt Lindeveld, HeerlenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 207m²
207m² woonoppervlakte
Jan Linders op 143m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Heerlen

Deze tussenwoning uit 1930 heeft een flinke oppervlakte van 207 m² en een perceel van 166 m². Het energielabel C betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. Met een vraagprijs van €498.000 is dit een marktconform aanbod voor een woning van dit formaat in Heerlen. Bekijk ook andere tussenwoningen in Heerlen voor een idee van het aanbod.

Buurt Lindeveld

De woning staat in buurt Lindeveld, een rustige wijk in Heerlen. De buurt telt zo'n 795 inwoners, met een mix van alleenstaanden en gezinnen. Het is een stedelijke omgeving, maar met een park op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus je oordeel vorm je het best door zelf een kijkje te nemen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar Jan Linders op 143 meter, of naar Albert Heijn op 462 meter. Ook scholen zijn dichtbij: Basisschool Sint Tarcisius op 612 meter en het Bernardinuscollege op 642 meter. De gemeente Heerlen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bij Diana Makelaardij & Taxaties op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 498.000
Prijs per m²€ 2.406
Woonoppervlakte207m²
Perceeloppervlakte166m²
Bouwjaar1930
EnergielabelC
BuurtLindeveld
WijkHeerlen-Centrum
GemeenteHeerlen

Locatie

Kruisstraat 28, Heerlen

Buurt statistieken

Gegevens uit Lindeveld

Inwoners795
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Jan Linders
Nobelstraat 48
143m
Albert Heijn
Homerusplein 9
462m
Aldi
Apollolaan 22
462m

Scholen

52 binnen 5 km

Basisschool Sint Tarcisius
Basisonderwijs · 412 leerlingen
612m
Basisschool Eikenderveld
Basisonderwijs · 122 leerlingen
631m
VWO van het Bernardinuscollege
Voortgezet onderwijs · 624 leerlingen
642m

Veelgestelde vragen

Over Kruisstraat 28, Heerlen

Welk energielabel heeft Kruisstraat 28?

De woning aan Kruisstraat 28 in Heerlen heeft energielabel C.

Is €498.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €498.000 is marktconform voor een tussenwoning van 207 m² in Heerlen. Het energielabel C en het bouwjaar 1930 zijn factoren die meespelen. Vergelijk met andere woningen in de buurt om te zien of het past binnen je budget.

Hoe is de buurt Lindeveld om in te wonen?

Lindeveld is een stedelijke buurt met een mix van alleenstaanden en gezinnen. Er wonen relatief veel 45-plussers. Het is rustig, met een park op 200 meter. De stedelijkheidsgraad is hoog, dus voorzieningen zijn dichtbij.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Binnen een kilometer vind je Basisschool Sint Tarcisius (612 m), Basisschool Eikenderveld (631 m) en het Bernardinuscollege (642 m) voor voortgezet onderwijs. Ook een kinderdagverblijf is op 300 meter.