Tussenwoning te koop: Laan door Hoevelaar 24, Woudenberg
KopenWoudenbergTussenwoningenLaan door Hoevelaar 24

Laan door Hoevelaar 24

Woudenberg-Oost, Woudenberg

€ 535.000
Buurt Woudenberg-Oost, WoudenbergBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 139m²
139m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning uit 2021 aan de Laan door Hoevelaar 24 in Woudenberg ademt moderne ruimte. Met 139 m² woonoppervlak en een energielabel A is dit een zuinige, comfortabele woning. De vraagprijs van €535.000 is marktconform voor een tussenwoningen in Woudenberg van deze omvang.

Buurt Woudenberg-Oost

De woning ligt in de buurt Woudenberg-Oost, een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt 780 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud. Het is een groene omgeving met een park op loopafstand.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Hoogvliet, die om de hoek zit. Ook de Albert Heijn en Aldi zijn op fietsafstand. Kinderen kunnen naar de Ref BS De Wartburg of Kindcentrum Koningin Juliana, beide op loopafstand. De gemeente Woudenberg biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en restaurant op korte afstand.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Molenbeek aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 535.000
Prijs per m²€ 3.849
Woonoppervlakte139m²
Perceeloppervlakte136m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA
GemeenteWoudenberg

Locatie

Laan door Hoevelaar 24, Woudenberg

Buurt statistieken

Gegevens uit Woudenberg-Oost

Inwoners780
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Hoogvliet
Parallelweg 1
677m
Albert Heijn
Dorpsstraat 27
1662m
Aldi
Dorpsstraat 25
1662m

Scholen

9 binnen 5 km

Ref BS De Wartburg
Basisonderwijs · 377 leerlingen
788m
Kindcentrum Koningin Juliana
Basisonderwijs · 263 leerlingen
1257m
Jan Ligthartschool
Basisonderwijs · 231 leerlingen
1446m

Veelgestelde vragen

Over Laan door Hoevelaar 24, Woudenberg

Welk energielabel heeft Laan door Hoevelaar 24?

De woning aan Laan door Hoevelaar 24 in Woudenberg heeft energielabel A.

Is €535.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €535.000 is marktconform voor een tussenwoning van 139 m² met energielabel A in Woudenberg. De woning is relatief nieuw (2021) en heeft een gunstig energielabel, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe hoog zijn de maandelijkse energiekosten bij label A?

Energielabel A betekent dat de woning zeer zuinig is. De exacte maandlasten hangen af van je verbruik, maar je kunt rekenen op lage stookkosten vergeleken met oudere woningen.

Wat is de ligging van Woudenberg-Oost?

Woudenberg-Oost is een rustige, groene woonwijk met veel eengezinswoningen. Het treinstation ligt op 6,5 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor openbaar vervoer.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Ref BS De Wartburg (788 m) en Kindcentrum Koningin Juliana (1257 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Woudenberg of omgeving.

Hoe veilig is de buurt?

In Woudenberg-Oost zijn in het meest recente jaar 26 misdrijven geregistreerd, wat relatief laag is voor een wijk van deze omvang.

Wat is de perceelgrootte?

Het perceel is 136 m², wat bij een tussenwoning een ruime tuin betekent. De exacte indeling kun je bij de makelaar opvragen.

Molenbeek
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 3 bronnen
Molenbeek
molenbeek.nl
Bekijk
Molenbeek
dynamis.nl
Bekijk
Molenbeek Makelaars Woudenberg
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de wijk

6 woningen in de wijk Woudenberg

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appLaan door Hoevelaar 24, Woudenberg
Bekijk