Tussenwoning te koop: Lisdodde 13, Maasland
Verkocht onder voorbehoud

Lisdodde 13

Maasland, Midden-Delfland

€ 509.000
Buurt Maasland, MaaslandBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Maasland

Deze tussenwoning uit 1992 staat in een rustige straat in Maasland, een dorp in het groene hart van de regio. Met 117 m² woonoppervlak en een perceel van 120 m² is het een fijne woning voor wie ruimte zoekt. Het energielabel A betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De vraagprijs van €509.000 is marktconform voor een woning van dit type in deze omgeving. Vergelijk je met andere tussenwoningen in Midden-Delfland, dan zit je hier goed.

Maasland: een dorp met voorzieningen

Maasland is een dorp met ruim 4500 inwoners, waar het aandeel gezinnen met kinderen (705 huishoudens) en ouderen (1115 inwoners van 65+) opvalt. De buurt heeft een dorps karakter, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3 personen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, gemengde bevolking zien. De buurt Maasland biedt een prettige woonomgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek ligt op 536 meter. Ook de Jumbo en Lidl zijn op loopafstand. Voor de kinderen zijn er basisscholen als De Schutse en Aloysius, beide op 417 meter, en De Groene Oase op 634 meter. Het voortgezet onderwijs vind je op 1,1 km, zoals het Reviuslyceum. De gemeente Midden-Delfland staat bekend om zijn groene karakter.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RE/MAX aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 februari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 509.000
Prijs per m²€ 4.350
Woonoppervlakte117m²
Perceeloppervlakte120m²
Bouwjaar1992
EnergielabelA
BuurtMaasland
WijkMaasland
GemeenteMidden-Delfland

Locatie

Lisdodde 13, Maasland

Buurt statistieken

Gegevens uit Maasland

Inwoners4.575
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Maasland

Woningvoorraad1.968
Gem. WOZ-waarde€ 418.000
Koopwoningen68%
Huurwoningen32%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Albert Heijn
Huis Te Veldelaan 2
536m
Jumbo
Lange boonestraat 31
1419m
Albert Heijn
Mesdaglaan 199
1541m

Scholen

31 binnen 5 km

De Schutse
Basisonderwijs · 150 leerlingen
417m
Basisschool Aloysius
Basisonderwijs · 247 leerlingen
417m
Basisschool De Groene Oase
Basisonderwijs · 318 leerlingen
634m

Veelgestelde vragen

Over Lisdodde 13, Maasland

Welk energielabel heeft Lisdodde 13?

De woning aan Lisdodde 13 in Maasland heeft energielabel A.

Is €509.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €509.000 ligt dicht bij de mediaanprijs van €502.000 voor koopwoningen in Maasland. De gemiddelde prijs per m² is €4.269, wat voor deze woning van 117 m² neerkomt op €4.350 per m², iets boven het gemiddelde, maar het energielabel A en het bouwjaar 1992 maken dat gerechtvaardigd.

Hoe hoog zijn de maandlasten voor deze woning?

De maandlasten hangen af van je hypotheekrente en eigen inbreng. Bij een hypotheek van €509.000 met 4% rente en 30 jaar annuïtair betaal je ongeveer €2.430 per maand bruto. Het energielabel A houdt de energiekosten laag, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder persoonlijke situatie.

Wat is de sfeer in de buurt Maasland?

Maasland is een dorp met een gemengde bevolking: veel gezinnen en ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een rustige, stabiele omgeving zien. De woning staat in een straat met soortgelijke tussenwoningen uit de jaren '90, wat een nette, groene uitstraling geeft.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: De Schutse en Aloysius op 417 meter, en De Groene Oase op 634 meter. Voor voortgezet onderwijs kun je naar het Reviuslyceum op 980 meter of VMBO Maasland op 1,1 km. Het aanbod is ruim en divers.

Hoe is het openbaar vervoer in Maasland?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 11,3 km, dus voor de trein ben je aangewezen op de auto of bus. Voor dagelijkse ritten is de auto het meest praktisch.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een woning uit 1992?

Een woning uit 1992 is relatief modern. Het energielabel A duidt op goede isolatie. Het onderhoud is doorgaans beperkt tot reguliere zaken zoals schilderwerk en cv-ketelonderhoud.