Tussenwoning te koop: Locksweer 29, Sliedrecht
KopenSliedrechtTussenwoningenLocksweer 29

Locksweer 29

De Weren, Sliedrecht

€ 450.000
Buurt De Weren, SliedrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 125m²
125m² woonoppervlakte
Jumbo op 353m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan de Locksweer in Sliedrecht biedt 125 m² woonoppervlak op een perceel van 146 m². Het huis uit 1978 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €450.000 is marktconform voor tussenwoningen in Sliedrecht.

De Weren: rustig en kindvriendelijk

De woning ligt in de buurt De Weren, een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Van de 701 woningen is 80% eengezins en 91% koop. De buurt telt 1.655 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar. Er zijn relatief veel huishoudens met kinderen (270) en weinig eenpersoonshuishoudens (190). Op basis van de cijfers is het een stabiele, gezinsvriendelijke buurt.

Dagelijks leven om de hoek

Op loopafstand vind je twee basisscholen: OBS Roald Dahl en Christelijke Basisschool Anne De Vriesschool, beide op 67 meter. Voor de dagelijkse boodschappen is Jumbo op 353 meter de dichtstbijzijnde supermarkt. Het treinstation ligt op 900 meter, dus ook met het OV ben je goed bereikbaar. De gemeente Sliedrecht biedt verder voldoende voorzieningen zoals parken en restaurants.

Aanbod via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vos Woningmakelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 450.000
Prijs per m²€ 3.600
Woonoppervlakte125m²
Perceeloppervlakte146m²
Bouwjaar1978
EnergielabelB
GemeenteSliedrecht

Locatie

Locksweer 29, Sliedrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit De Weren

Inwoners1.655
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Jumbo
Populierenhof 84
353m
Aldi
Rijnstraat 319
1246m
Jumbo
Kerkbuurt 41
1554m

Scholen

39 binnen 5 km

OBS Roald Dahl
Basisonderwijs · 231 leerlingen
67m
Christelijke Basisschool Anne De Vriesschool
Basisonderwijs · 363 leerlingen
67m
De Sprong
Voortgezet onderwijs · 110 leerlingen
264m

Veelgestelde vragen

Over Locksweer 29, Sliedrecht

Welk energielabel heeft Locksweer 29?

De woning aan Locksweer 29 in Sliedrecht heeft energielabel B.

Is €450.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €450.000 is marktconform voor een tussenwoning van 125 m² met energielabel B in Sliedrecht. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 900 meter afstand, dus je kunt lopend naar het station.

Wat voor scholen zijn er in de buurt?

Op 67 meter afstand vind je OBS Roald Dahl en Christelijke Basisschool Anne De Vriesschool, beide basisscholen. Voortgezet onderwijs is op 264 meter met De Sprong. Er zijn in totaal 39 scholen binnen 5 km.

Hoe veilig is de buurt De Weren?

In de buurt zijn in totaal 18 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag, wat wijst op een veilige woonomgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, op 200 meter afstand is een park of plantsoen. De buurt is groen en kindvriendelijk, met veel eengezinswoningen.

Vos Woningmakelaardij
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Vos Woningmakelaardij
huispedia.nl
Bekijk
Vos Woningmakelaardij
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt De Weren

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appLocksweer 29, Sliedrecht
Bekijk