Tussenwoning te koop: Maastrichtseweg 94, 'S-Hertogenbosch
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen BoschTussenwoningenMaastrichtseweg 94

Maastrichtseweg 94

Aawijk Zuid, Den Bosch

€ 715.000
Buurt Aawijk Zuid, 'S-HertogenboschBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 131m²
131m² woonoppervlakte
Jumbo op 331m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Aawijk Zuid

Deze tussenwoning uit 1933 ademt de sfeer van een klassieke stadswoning. Met 131 m² woonoppervlak en een flinke tuin van 204 m² is het een ruime woning in een geliefde buurt. De woning heeft energielabel C, wat voor een woning van deze leeftijd redelijk is. Met een vraagprijs van €715.000 is de prijs aan de hoge kant, maar dat past bij de schaarste aan vergelijkbare tussenwoningen in Den Bosch.

De buurt Aawijk Zuid

Aawijk Zuid is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 4.000 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud. Het is een plek waar gezinnen en ouderen samenleven, met een mix van koop- en huurwoningen. De buurt Aawijk Zuid staat bekend om zijn ruime opzet en nabijheid van voorzieningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt is veilig en heeft een lage misdaadcijfer.

Het dagelijks leven in de straat

Om de hoek vind je een Jumbo voor de dagelijkse boodschappen, en op tien minuten lopen een Albert Heijn. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals KC Het IJzeren Kind op een kwartier lopen. Het centrum van Den Bosch is met de fiets snel te bereiken, en het treinstation ligt op twee kilometer afstand. De gemeente Den Bosch biedt een uitgebreid aanbod aan cultuur en recreatie.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Huyzerij en Funda. De woning is nu te koop en de vraagprijs is marktconform voor deze buurt.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 715.000
Prijs per m²€ 5.458
Woonoppervlakte131m²
Perceeloppervlakte204m²
Bouwjaar1933
EnergielabelC
BuurtAawijk Zuid
WijkZuidoost
GemeenteDen Bosch

Locatie

Maastrichtseweg 94, 'S-Hertogenbosch

Buurt statistieken

Gegevens uit Aawijk Zuid

Inwoners4.140
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Aawijk Zuid

Woningvoorraad1.974
Gem. WOZ-waarde€ 344.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Jumbo
Rivierenplein 26
331m
Albert Heijn
Mgr. Van Roosmalenplein 19
1013m
Jumbo
Pettelaarseweg 375-377
1216m

Scholen

20 binnen 5 km

KC Het IJzeren Kind
Basisonderwijs · 572 leerlingen
1349m
Kindcentrum De Troubadour
Basisonderwijs · 316 leerlingen
3238m
Basisschool Fonkel
Basisonderwijs · 352 leerlingen
3797m

Veelgestelde vragen

Over Maastrichtseweg 94, 'S-Hertogenbosch

Welk energielabel heeft Maastrichtseweg 94?

De woning aan Maastrichtseweg 94 in 'S-Hertogenbosch heeft energielabel C.

Is €715.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €715.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€355.438) en ook boven de gemiddelde vraagprijs (€462.500). De woning is echter groter dan gemiddeld (131 m² vs. 115 m²) en heeft een flinke tuin. In Aawijk Zuid zijn momenteel maar twee woningen te koop, wat de prijs kan opdrijven. Of de prijs realistisch is, hangt af van de staat van de woning en de bereidheid van kopers om te betalen voor de karakteristieke uitstraling en de ruime tuin.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Aawijk Zuid, een buurt in Den Bosch. Het treinstation van Den Bosch is op twee kilometer afstand, dus met de fiets of bus goed te bereiken. De buurt is autovriendelijk en de snelwegen A2 en A59 zijn binnen enkele minuten te bereiken. Openbaar vervoer is ruim aanwezig, met bushaltes op loopafstand.

Wat voor type woning is dit en wat zijn de kenmerken?

Het is een tussenwoning uit 1933 met een woonoppervlak van 131 m² en een perceel van 204 m². De woning heeft energielabel C, wat voor een woning van deze leeftijd redelijk is. Het bouwjaar geeft de woning een klassieke uitstraling met hoge plafonds en karakteristieke details. De woning heeft geen opgegeven aantal kamers, maar met deze oppervlakte zijn er doorgaans meerdere slaapkamers.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn diverse voorzieningen op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt is Jumbo op 331 meter, en Albert Heijn op ongeveer een kilometer. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals KC Het IJzeren Kind op 1,3 km en Kindcentrum De Troubadour op 3,2 km. Ook zijn er kinderdagverblijven en speeltuinen in de buurt.

Hoe veilig is de buurt Aawijk Zuid?

De buurt heeft een totaal van 187 misdrijven, wat voor een wijk met ruim 4.000 inwoners relatief laag is. De buurt wordt als veilig ervaren, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen specifieke veiligheidsproblemen bekend.