Tussenwoning te koop: Mannagras 3, Leeuwarden
KopenLeeuwardenTussenwoningenMannagras 3

Mannagras 3

Aldlân-West, Leeuwarden

€ 262.500
Buurt Aldlân-West, LeeuwardenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 139m²
139m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
31% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan het Mannagras in Leeuwarden heeft een woonoppervlak van 139 m² en een perceel van 198 m². Het bouwjaar 1978 geeft de woning een solide uitstraling, met voldoende ruimte voor een gezin of stel. De vraagprijs van € 262.500 is marktconform voor tussenwoningen in Leeuwarden.

Buurt Aldlân-West

Aldlân-West is een rustige woonwijk met veel groen. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,3. Een bewoner zegt: "Heel gezellig, laatst mee de buren lekker gegeten en gedronken, veel gezelligheid!" Een ander noemt: "Prima, wel veel slechte hangjongeren die de boel helaas verzieken voor de andere." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, wat bijdraagt aan de rustige sfeer. Meer over de buurt Aldlân-West.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de AH XL om de hoek (545 m) of de Aldi (645 m). Basisschool IKC de Weide zit op 237 m. Het Leeuwarder Lyceum is op 793 m. Ook een park of plantsoen is dichtbij, op 5 minuten lopen. De gemeente Leeuwarden biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Duinstra Melis Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 262.500
Prijs per m²€ 1.888
Woonoppervlakte139m²
Perceeloppervlakte198m²
Bouwjaar1978
BuurtAldlân-West
WijkAldlân & De Hemrik
GemeenteLeeuwarden

Locatie

Mannagras 3, Leeuwarden

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.0
Miranda
19-10-2025
Jarenlange ervaring toe aan iets nieuws!

Ik woon hier al 8 jaar en ik heb hier genoeg gezien en meegemaakt! Het zijn leuke appartementjes alleen de mensen die er wonen niet altijd. Er zitten veel tokkies tussen en mensen met drank en drugsproblemen. Dit is niet fijn en riskeert de veiligheid hier en er word geen drol mee gedaan. Daarom wacht ik met smart tot de dag dat ik kan verhuizen. De 250 euro zou ik daarom goed kunnen gebruiken om te sparen voor een huis.

8.7
Ingrid
30-06-2024
Gezelligheid maar toch rust

Heel gezellig, laatst mee de buren lekker gegeten en gedronken, veel gezelligheid!

6.1
Eryn geertsma
11-06-2024
Prima

Prima, wel veel slechte hangjongeren die de boel helaas verzieken voor de andere

Buurt statistieken

Gegevens uit Aldlân-West

Inwoners1.955
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

31 binnen 5 km

AH XL
Tijnjedyk 76
545m
Aldi
Tijnjedijk 76F
645m
Poiesz
Zevenblad 12
802m

Scholen

55 binnen 5 km

IKC de Weide
Basisonderwijs · 147 leerlingen
237m
Leeuwarder Lyceum, school van OSG Piter Jelles
Voortgezet onderwijs · 764 leerlingen
793m
ISK, school van OSG Piter Jelles
Voortgezet onderwijs · 339 leerlingen
794m

Veelgestelde vragen

Over Mannagras 3, Leeuwarden

Is € 262.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 262.500 voor een tussenwoning van 139 m² in Aldlân-West is marktconform. De woning heeft een ruim perceel en een bouwjaar uit 1978. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het is een redelijke prijs voor de geboden ruimte en ligging.