Tussenwoning te koop: Mariastraat 11, Zuidzande
KopenSluisTussenwoningenMariastraat 11

Mariastraat 11

Zuidzande, Sluis

€ 349.000
Buurt Zuidzande, ZuidzandeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 202m²
202m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Zuidzande

Deze tussenwoning uit 1908 ademt historie en biedt met 202 m² woonoppervlak en een perceel van 396 m² veel ruimte. Het energielabel E betekent dat je rekening mag houden met hogere stookkosten. Met een vraagprijs van €349.000 is dit een marktconform aanbod voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook andere tussenwoningen in Sluis voor vergelijkingsmateriaal.

Zuidzande: rustig en dorps

Zuidzande is een kleine, rustige kern met 355 inwoners. De enige bewoner die een review achterliet, noemt het 'prima om te wonen' en waardeert de netheid en rust. Wel mist hij openbaar vervoer, een basisschool en een supermarkt in het dorp zelf. De bevolking is relatief oud: bijna een derde is 65 jaar of ouder. De buurt telt vooral eengezinswoningen en koopwoningen. Lees meer over de buurt Zuidzande.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de omliggende dorpen. De dichtstbijzijnde supermarkt, een Aldi, vind je op zo'n 3 km afstand, ongeveer een half uur lopen of een paar minuten met de auto. Ook Albert Heijn, Jumbo en Lidl zijn binnen 3,5 km bereikbaar. Voor kinderen is er basisschool Sint Bavo op 3,4 km, en het Zwin College voor voortgezet onderwijs op 3,2 km. Een restaurant zit gelukkig om de hoek, op 200 meter. De gemeente Sluis biedt verder voorzieningen in de regio.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder My House Vastgoed en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 juli 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 349.000
Prijs per m²€ 1.728
Woonoppervlakte202m²
Perceeloppervlakte396m²
Bouwjaar1908
EnergielabelE
BuurtZuidzande
WijkZuidzande
GemeenteSluis

Locatie

Mariastraat 11, Zuidzande

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.5
Knh
17-10-2023
Rustige buurt

Prima om te wonen. Zouden meer huizen gebouwd kunnen worden. Netjes en rustige buurt. Minpunten zijn zoal, geen ov-verbindingen meer. Geen basisschool, wel een centrum voor mensen om bij elkaar te komen. Geen supermarkt of drogist maar op 4 km afstand is de supermarkt bereikbaar.

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuidzande

Inwoners355
Mannen46%
Vrouwen52%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Aldi
Veerhoeklaan 5A
2924m
Albert Heijn
Torenweidelaan 2
2979m
Jumbo
Langestraat 1
3442m

Scholen

4 binnen 5 km

Zwin College Scholengemeenschap voor Vmbo Havo Atheneum Gymnasium
Voortgezet onderwijs · 748 leerlingen
3225m
Basisschool Sint Bavo
Basisonderwijs · 238 leerlingen
3441m
Basisschool de Berenburcht
Basisonderwijs · 130 leerlingen
3500m

Veelgestelde vragen

Over Mariastraat 11, Zuidzande

Welk energielabel heeft Mariastraat 11?

De woning aan Mariastraat 11 in Zuidzande heeft energielabel E.

Is €349.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €349.000 voor een tussenwoning uit 1908 met 202 m² woonoppervlak en een perceel van 396 m² is marktconform. Het energielabel E kan wel invloed hebben op de maandlasten. Vergelijk met andere tussenwoningen in de regio om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Wat is er te doen in Zuidzande?

Zuidzande is een rustig dorp zonder eigen supermarkt of basisschool. Voor boodschappen ben je aangewezen op omliggende plaatsen, waar binnen 3,5 km meerdere supermarkten te vinden zijn. Wel is er een restaurant op loopafstand. De omgeving leent zich voor rustig wonen, maar voor uitgebreide voorzieningen moet je naar Sluis of andere grotere kernen.

Hoe is het openbaar vervoer in Zuidzande?

Het openbaar vervoer is beperkt. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 52,4 km afstand, wat erg ver is. Er zijn geen buslijnen in de directe omgeving. Een auto is dan ook vrijwel noodzakelijk om je te verplaatsen.

Wat betekent energielabel E voor de stookkosten?

Energielabel E duidt op een matige isolatie. De stookkosten zullen naar verwachting hoger zijn dan bij een woning met een beter label.

Zijn er scholen in de buurt?

Binnen 5 km zijn er vier scholen. De dichtstbijzijnde basisschool is Basisschool Sint Bavo op 3,4 km. Voor voortgezet onderwijs is er het Zwin College op 3,2 km. Houd er rekening mee dat kinderen mogelijk moeten worden gebracht of dat er gebruik moet worden gemaakt van schoolvervoer.

Hoe veilig is Zuidzande?

In de CBS-data over Zuidzande staan 9 geregistreerde misdrijven. Het aantal inwoners is 355, wat neerkomt op een laag aantal incidenten. De buurt wordt in de review omschreven als 'netjes en rustig', wat wijst op een veilige woonomgeving.