Tussenwoning te koop: Markiezenhof 11, Roden
KopenNoordenveldTussenwoningenMarkiezenhof 11

Markiezenhof 11

Roden West, Noordenveld

€ 360.000
Buurt Roden West, RodenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 122m²
122m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in Roden

Deze tussenwoning aan het Markiezenhof in Roden heeft een prettige, rustige uitstraling. Met 122 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 156 vierkante meter is er voldoende ruimte voor een gezin. De woning uit 1980 heeft energielabel C, wat betekent dat je redelijk zuinig woont. De vraagprijs van €360.000 is marktconform voor een tussenwoning in Noordenveld.

Roden West: een groene, hechte buurt

Roden West is een rustige woonwijk met veel groen en een hechte gemeenschap. De buurt telt ruim 6900 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een typische gezinsbuurt met veel koopwoningen. Een bewoner zegt: "Mooie groene, schone, veilige omgeving over het algemeen. Roden is een hecht dorp met veel keurige mensen." Een andere bewoner noemt het een "Keurige buurt in een keurig en leuk dorp." Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt Roden West een gemiddelde score van 5,75.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Poiesz, dat op loopafstand ligt. Ook Lidl, Jumbo, Aldi en Albert Heijn zijn binnen een kwartier fietsen te bereiken. In de buurt zijn meerdere basisscholen, waaronder cbs De Hoeksteen en Het Valkhof, beide op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs kun je naar rsg de Borgen, Ronerborg, op ruim een kilometer afstand. De gemeente Noordenveld biedt een compleet voorzieningenniveau voor een dorpse omgeving.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Peter's makelaardij op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 360.000
Prijs per m²€ 2.951
Woonoppervlakte122m²
Perceeloppervlakte156m²
Bouwjaar1980
EnergielabelC
BuurtRoden West
WijkRoden
GemeenteNoordenveld

Locatie

Markiezenhof 11, Roden

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 2 bewoners

3.3
e.sikkema
28-07-2024
asoo buurt

veel drugs en alcohol en van dat buitenlands rotzooi

8.3
Jos
11-09-2023
Keurige buurt in een keurig en leuk dorp

Groningen goed bereikbaar met buslijn 4 die sowieso altijd om het halfuur gaat, in de spitsuren zelfs om de 15 of 10 minuten. Is verder wel minimaal 10 minuten rijden naar de dichtstbijzijnde snelweg. Mooie groene, schone, veilige omgeving over het algemeen. Roden is een hecht dorp met veel keurige mensen en weinig asocialen. Mooie huizen en voor ieder wat wils, van starters tot senioren. Basisonderwijs in overvloed met een stuk of 8/9 basisscholen in Roden en Nieuw-Roden. Ook VMBO is er op alle niveaus. Voor HAVO en VWO moet je 15/20 minuten fietsen naar Leek, ook prima. Voor de rest zijn alle voorzieningen die je zou verwachten in een groot dorp aanwezig, vele supermarkten, genoeg horeca etc.

Buurt statistieken

Gegevens uit Roden West

Inwoners6.970
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Roden West

Woningvoorraad3.060
Gem. WOZ-waarde€ 333.000
Koopwoningen72%
Huurwoningen28%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Poiesz
Roderweg 15 B
789m
Lidl
Westerbaan 7
1365m
Jumbo
Heerestraat 92
1447m

Scholen

18 binnen 5 km

cbs De Hoeksteen
Basisonderwijs · 241 leerlingen
736m
Het Valkhof Openbare Basisschool voor Daltononderwijs
Basisonderwijs · 201 leerlingen
914m
CBS De Parel
Basisonderwijs · 88 leerlingen
919m

Veelgestelde vragen

Over Markiezenhof 11, Roden

Welk energielabel heeft Markiezenhof 11?

De woning aan Markiezenhof 11 in Roden heeft energielabel C.

Is €360.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €360.000 ligt dicht bij de mediaanprijs van €359.500 voor koopwoningen in Roden West. De gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt is €3.426, wat voor deze woning van 122 m² neerkomt op ongeveer €2.951 per m². Dat is iets onder het buurtgemiddelde, dus de prijs is marktconform.

Hoe is de buurt Roden West om in te wonen?

Roden West wordt omschreven als een groene, schone en veilige omgeving. Bewoners waarderen de hechte gemeenschap en de rust. Er zijn veel voorzieningen zoals supermarkten, scholen en horeca op korte afstand. De buurt heeft een gemengde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen.

Wat is de bereikbaarheid van Roden?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 16,6 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je vooral aangewezen op de bus. Buslijn 4 rijdt regelmatig naar Groningen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals cbs De Hoeksteen (736 m) en Het Valkhof (914 m). Voor voortgezet onderwijs is rsg de Borgen, Ronerborg op 1,1 km afstand. Ook zijn er mogelijkheden voor VMBO, HAVO en VWO in de regio.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het een redelijk zuinige woning is, maar niet de hoogste energieprestatie. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn. In de buurt hebben de meeste koopwoningen label B (75%) of A+ (25%).

Hoeveel woningen staan er te koop in Roden West?

Op dit moment staan er 3 koopwoningen te koop in Roden West, waarvan deze tussenwoning er één is. De prijzen variëren van €285.000 tot €549.000. Er worden jaarlijks gemiddeld 30 woningen verkocht in de buurt.

Peter's makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen