Tussenwoning te koop: Merovingenstraat 61, Maastricht
Verkocht onder voorbehoud
KopenMaastrichtTussenwoningenMerovingenstraat 61

Merovingenstraat 61

Wittevrouwenveld, Maastricht

€ 299.900
Buurt Wittevrouwenveld, MaastrichtBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Albert Heijn op 204m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Wonen in een jaren 50 tussenwoning in Maastricht

Deze tussenwoning uit 1951 ademt de sfeer van de wederopbouwperiode. Met 104 m² woonoppervlak en een eigen tuin is het een fijne basis. De woning heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €299.900 is scherp vergeleken met andere tussenwoningen in Maastricht, die gemiddeld hoger geprijsd zijn.

De buurt Wittevrouwenveld

Wittevrouwenveld is een levendige buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 6,88. Een bewoner zegt: "Het is een fijne buurt om te wonen. Wat alleen erg jammer is, is dat er niet op het plein nog gecreëerd wordt voor de kinderen." Een ander noemt het een "Gezellige en leuke buurt." De buurt Wittevrouwenveld telt ruim 6000 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op twee minuten lopen en Jumbo net zo dichtbij. Ook zijn er basisscholen om de hoek, zoals KKC De Loper op 400 meter en Kindcentrum Mosasaurus op 600 meter. De gemeente Maastricht biedt verder volop restaurants, parken en een treinstation op twee kilometer afstand.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vesta Vastgoed en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 december 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 299.900
Prijs per m²€ 2.884
Woonoppervlakte104m²
Perceeloppervlakte106m²
Bouwjaar1951
EnergielabelE
BuurtWittevrouwenveld
WijkBuitenwijk Oost
GemeenteMaastricht

Locatie

Merovingenstraat 61, Maastricht

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

6.1
Jeanine kuijpers
09-12-2024
Prima

Het is een fijne buurt om te wonen. Wat alleen erg jammer is, is dat er niet op het plein nog gecreëerd wordt voor de kinderen. Verder hebben we alles wat we nodig hebben in de buurt. Huisarts, apotheek, supermarkt enz. Ik is het maar het centrum maar een stukje lopen. Wel vind ik het verschikkelijk dat vooral in de zomer, de gemeente zakken maar om de week op gehaald worden.

7.6
Emma
12-11-2023
Gezellige en leuke buurt

....

Buurt statistieken

Gegevens uit Wittevrouwenveld

Inwoners6.055
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Wittevrouwenveld

Woningvoorraad2.772
Gem. WOZ-waarde€ 256.000
Koopwoningen28%
Huurwoningen71%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Albert Heijn
Scharnerweg 110
204m
Jumbo
Voltastraat 7
209m
AH to go
Stationsplein 29
760m

Scholen

50 binnen 5 km

KKC De Loper
Basisonderwijs · 94 leerlingen
409m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1244 leerlingen
481m
Kindcentrum Mosasaurus
Basisonderwijs · 135 leerlingen
616m

Veelgestelde vragen

Over Merovingenstraat 61, Maastricht

Welk energielabel heeft Merovingenstraat 61?

De woning aan Merovingenstraat 61 in Maastricht heeft energielabel E.

Is €299.900 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €299.900 ligt ongeveer 25% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€402.495). De gemiddelde verkoopprijs in Wittevrouwenveld is €427.342, maar die woningen zijn gemiddeld wel iets kleiner. De prijs per m² is met €2.883 lager dan het buurtgemiddelde van €4.173. Het is dus een scherpe prijs, mede door het energielabel E en het bouwjaar 1951.