Tussenwoning te koop: Metslawierstraat 77, Tilburg
KopenTilburgTussenwoningenMetslawierstraat 77

Metslawierstraat 77

Leeuwerik Zuid, Tilburg

€ 420.000
Buurt Leeuwerik Zuid, TilburgBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige Tilburgse buurt

Deze tussenwoning uit 1998 aan de Metslawierstraat 77 voelt meteen ruim en licht. Met 111 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel A is het een comfortabel en zuinig huis. De woning staat in Leeuwerik Zuid, een buurt waar het prettig wonen is. Met een vraagprijs van 420.000 euro is dit een marktconform aanbod voor een tussenwoningen in Tilburg.

Leeuwerik Zuid: een groene, rustige buurt

Leeuwerik Zuid is een rustige woonbuurt met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 1600 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Een bewoner zegt: "Fijne buren, bushalte vlakbij." Wel wordt er geklaagd over racende bromscooters op de fietsstraat en stankoverlast van het kanaal. Toch scoort de buurt Leeuwerik Zuid gemiddeld een 8,25. Het park of plantsoen ligt op loopafstand.

Dagelijks leven in de straat

In de ochtend hoor je de kinderen naar school fietsen: Basisschool Meander ligt om de hoek, op nog geen vijf minuten lopen. Ook Basisschool De Boemerang is twee straten verder. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, op tien minuten lopen. De gemeente Tilburg biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een huisartsenpraktijk en een restaurant op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RE/MAX TOONaangevend Makelaardij op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 420.000
Prijs per m²€ 3.784
Woonoppervlakte111m²
Perceeloppervlakte126m²
Bouwjaar1998
EnergielabelA
BuurtLeeuwerik Zuid
WijkLeeuwerik
GemeenteTilburg

Locatie

Metslawierstraat 77, Tilburg

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.3
Miepje
18-10-2023
Fietsstraat toch?

Min: fietsstraat: er wordt geracet door bromscooters. Ouders die kinderen van school halen met auto Regelmatig last van stank van over het kanaal Plus: fijne buren bushalte vlakbij

Buurt statistieken

Gegevens uit Leeuwerik Zuid

Inwoners1.620
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Albert Heijn
Dalempromenade 40
1257m
PLUS
Heyhoefpromenade 41
2223m
Lidl
Heyhoefpromenade 115
2267m

Scholen

29 binnen 5 km

Basisschool Meander
Basisonderwijs · 242 leerlingen
281m
Basisschool De Boemerang
Basisonderwijs · 312 leerlingen
624m
Basisschool De Sporckt
Basisonderwijs · 454 leerlingen
1070m

Veelgestelde vragen

Over Metslawierstraat 77, Tilburg

Welk energielabel heeft Metslawierstraat 77?

De woning aan Metslawierstraat 77 in Tilburg heeft energielabel A.

Is 420.000 euro een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van 420.000 euro voor een tussenwoning uit 1998 met 111 m² en energielabel A is marktconform voor Tilburg. De woning heeft een perceel van 126 m² en een gunstig energielabel, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Leeuwerik Zuid?

Leeuwerik Zuid is goed bereikbaar met de auto en het openbaar vervoer. Het treinstation ligt op 3,2 kilometer afstand, dus op fietsafstand. Een bushalte bevindt zich vlakbij de woning, zoals bewoners aangeven. De buurt is rustig gelegen, maar voorzieningen zijn binnen loopafstand bereikbaar.

Wat voor type woning is dit en wat zijn de kenmerken?

Het is een tussenwoning uit 1998 met een woonoppervlak van 111 m² en een perceel van 126 m². Het energielabel is A, wat duidt op een zeer zuinige woning. De woning heeft drie kamers, maar het exacte aantal slaapkamers is niet gespecificeerd. Het bouwjaar 1998 betekent dat de woning relatief modern is.

Zijn er scholen in de buurt van deze woning?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool Meander ligt op 281 meter, Basisschool De Boemerang op 624 meter en Basisschool De Sporckt op 1070 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt, zoals op 1 kilometer afstand. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen, naar ongeveer 2,4 kilometer.

Hoe is de buurt Leeuwerik Zuid qua veiligheid?

De buurt heeft een laag aantal misdrijven: in totaal 17 geregistreerde incidenten. Bewoners geven de buurt een gemiddelde score van 8,25. Wel wordt er melding gemaakt van overlast door racende bromscooters en stank van het kanaal. Over het algemeen wordt de buurt als veilig en prettig ervaren.