Tussenwoning te koop: Mijehof 79, Amsterdam
KopenAmsterdamTussenwoningenMijehof 79

Mijehof 79

Holendrecht-Oost, Amsterdam

€ 499.500
Buurt Holendrecht-Oost, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Vomar op 494m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een rustige tussenwoning in Holendrecht-Oost

Deze tussenwoning aan de Mijehof 79 in Amsterdam is een fijne plek om te settelen. Met 78 m² woonoppervlak en een eigen tuin van 134 m² is er voldoende ruimte voor een gezin of stel. Het energielabel A betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft energiekosten. De woning uit 1981 is goed onderhouden en voelt ruimtelijk aan. Voor een prijs van € 499.500 is dit een marktconforme optie in de huidige markt, zeker gezien het aanbod van tussenwoningen in Amsterdam.

De buurt Holendrecht-Oost

Holendrecht-Oost is een rustige, groene buurt in Amsterdam-Zuidoost. De buurt telt ruim 2.500 inwoners en kent een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar nog kent en waar het aangenaam wonen is. De buurt Holendrecht-Oost heeft een laag criminaliteitscijfer en veel groen om de hoek. Het park of plantsoen ligt op slechts twee straten verder.

Het dagelijks leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Vomar, die om de hoek zit. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Jumbo en nog een Vomar. Kinderen kunnen naar IKC de Brink, dat naast de deur ligt, of naar obs Holendrecht, twee straten verder. Voor het voortgezet onderwijs is het Ir. Lely Lyceum op tien minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van restaurants tot bibliotheek.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Onkenhout Makelaars B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 499.500
Prijs per m²€ 6.404
Woonoppervlakte78m²
Perceeloppervlakte134m²
Bouwjaar1981
EnergielabelA
BuurtHolendrecht-Oost
WijkHolendrecht
GemeenteAmsterdam

Locatie

Mijehof 79, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Holendrecht-Oost

Inwoners2.505
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Vomar
Holendrechtplein 15
494m
Vomar
Ruiseveenpad 30
683m
Jumbo
Reigersbos 196
908m

Scholen

65 binnen 5 km

IKC de Brink
Basisonderwijs · 234 leerlingen
125m
Evangelische Basisschool De Morgenster
Basisonderwijs · 124 leerlingen
456m
obs Holendrecht
Basisonderwijs · 185 leerlingen
456m

Veelgestelde vragen

Over Mijehof 79, Amsterdam

Welk energielabel heeft Mijehof 79?

De woning aan Mijehof 79 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is € 499.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 499.500 is marktconform voor een tussenwoning van 78 m² met energielabel A in Holendrecht-Oost. De woning heeft een ruime tuin van 134 m², wat meer is dan gemiddeld in deze buurt. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het is een eerlijke prijs gezien de staat en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Holendrecht-Oost, op 1,1 km van het treinstation. Dat is ongeveer tien minuten lopen.

Wat voor soort buurt is Holendrecht-Oost?

Holendrecht-Oost is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen veel gezinnen en ouderen. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer en er is een park op loopafstand. Het is een fijne plek om te wonen, met alle dagelijkse voorzieningen dichtbij.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. IKC de Brink ligt op 125 meter, obs Holendrecht op 456 meter en de Evangelische Basisschool De Morgenster ook op 456 meter. Voor voortgezet onderwijs is het Ir. Lely Lyceum op 815 meter. Dat is allemaal goed te doen voor kinderen.

Hoe is het energielabel A van toepassing?

Het energielabel A betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al worden geen concrete bedragen genoemd. Dit is een groot voordeel ten opzichte van woningen met een lager label.

Wat is de oppervlakte van de tuin?

De tuin is 134 m² groot, wat ruim is voor een tussenwoning. Je hebt voldoende plek om te zitten, te spelen of een moestuin aan te leggen. Het perceel is groter dan gemiddeld in deze buurt.