Tussenwoning te koop: Moezelstraat 29, Assen
Verkocht onder voorbehoud
KopenAssenTussenwoningenMoezelstraat 29

Moezelstraat 29

Pittelo Noord, Assen

€ 300.000
Buurt Pittelo Noord, AssenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 120m²
120m² woonoppervlakte
Poiesz op 375m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan de Moezelstraat in Assen valt op door zijn royale oppervlakte van 120 m² en een flinke tuin van 174 m². Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1972. Met een vraagprijs van €300.000 is dit aanbod marktconform voor tussenwoningen in Assen.

Buurt Pittelo Noord: rustig en kindvriendelijk

Pittelo Noord is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen (94%) en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt telt zo'n 1480 inwoners en heeft een groen karakter, met een park op slechts twee straten afstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gezinsvriendelijke omgeving. Meer over de buurt Pittelo Noord.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Poiesz, dat op loopafstand ligt. Ook Jumbo en Albert Heijn zijn binnen tien minuten fietsen te bereiken. Kindcentrum De Boei en basisschool De Driemaster zitten om de hoek. De gemeente Assen biedt verder alle stedelijke voorzieningen op korte afstand.

Aanbod via één makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lamberink aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 juni 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs € 300.000
Prijs per m²€ 2.500
Woonoppervlakte120m²
Perceeloppervlakte174m²
Bouwjaar1972
EnergielabelC
GemeenteAssen
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Locatie

Moezelstraat 29, Assen

Buurt statistieken

Gegevens uit Pittelo Noord

Inwoners1.480
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Poiesz
Maasstraat 78
375m
Jumbo
Nobellaan 259
845m
Poiesz
Paganinilaan 29
1133m

Scholen

41 binnen 5 km

Kindcentrum De Boei (voor speciaal basisonderwijs)
Speciaal onderwijs · 120 leerlingen
141m
Kindcentrum De Meander; school voor speciaal basisonderwijs
Speciaal onderwijs · 190 leerlingen
144m
Openbare Basisschool De Driemaster
Basisonderwijs · 85 leerlingen
218m

Veelgestelde vragen

Over Moezelstraat 29, Assen

Welk energielabel heeft Moezelstraat 29?

De woning aan Moezelstraat 29 in Assen heeft energielabel C.

Is €300.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €300.000 voor een tussenwoning van 120 m² met een perceel van 174 m² in Pittelo Noord is marktconform. De prijs per vierkante meter ligt rond de €2.500, wat gebruikelijk is voor deze buurt in Assen.

Hoe is de bereikbaarheid van Pittelo Noord?

Pittelo Noord ligt in Assen, op ongeveer 4,3 km van het treinstation. De buurt is goed bereikbaar met de auto en er zijn voldoende parkeermogelijkheden.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een tussenwoning uit 1972 met een woonoppervlak van 120 m² en een perceel van 174 m². Het energielabel is C, wat betekent dat er nog verbeteringen mogelijk zijn op het gebied van isolatie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand, waaronder Kindcentrum De Boei (speciaal basisonderwijs) op 141 meter en Openbare Basisschool De Driemaster op 218 meter. Ook is er voortgezet onderwijs op 400 meter.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 25 misdrijven geregistreerd, wat relatief laag is voor een wijk van deze omvang. Pittelo Noord staat bekend als een rustige en veilige woonomgeving.

Wat is de ligging ten opzichte van het centrum van Assen?

Het centrum van Assen ligt op ongeveer 2,5 km afstand, goed bereikbaar met de fiets of auto. In de buurt zelf zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen.

Lamberink
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 4 bronnen
Lamberink
lamberink.nl
Bekijk
Lamberink
dynamis.nl
Bekijk
Lamberink Makelaars & Adviseurs
huispedia.nl
Bekijk
Lamberink Makelaars & Adviseurs
funda.nl
Bekijk
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Vergelijkbare woningen in de wijk

6 woningen in de wijk Pittelo

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appMoezelstraat 29, Assen
Bekijk