Tussenwoning te koop: Molefinne 15, Heeg
Verkocht onder voorbehoud

Molefinne 15

Heeg, Súdwest-Fryslân

€ 299.500
Buurt Heeg, HeegBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
PLUS op 332m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Heeg

Deze tussenwoning aan de Molefinne 15 in Heeg ademt de sfeer van een dorp waar je nog echt tot rust komt. Met 108 m² woonoppervlak en een perceel van 185 m² is het een fijne plek voor wie van een beetje buitenruimte houdt. De woning uit 1976 heeft energielabel C, wat betekent dat de stookkosten redelijk zijn. De vraagprijs van €299.500 is marktconform voor tussenwoningen in Súdwest-Fryslân.

De buurt Heeg

Heeg is een dorp met zo'n 2090 inwoners, waar het rustig wonen is. De meeste huizen zijn eengezinswoningen (86%) en het overgrote deel is koop (68%). Het is een plek waar veel gezinnen en ouderen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. De omgeving is niet stedelijk (stedelijkheidsklasse 5), met een lage dichtheid van adressen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een rustige, groene woonomgeving.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de PLUS, die om de hoek zit op 332 meter. Voor de kinderen is Basisschool De Opstekker op 135 meter lopen. Ook de huisartsenpraktijk en het kinderdagverblijf zijn op loopafstand (500 meter). Voor de middelbare school moet je wel wat verder, naar 9,1 km. De gemeente Súdwest-Fryslân biedt verder veel waterrecreatie, met het Heegermeer vlakbij.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Struiksma Makelaars Sneek op Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 299.500
Prijs per m²€ 2.773
Woonoppervlakte108m²
Perceeloppervlakte185m²
Bouwjaar1976
EnergielabelC
BuurtHeeg
WijkZuid IJlst
GemeenteSúdwest-Fryslân

Locatie

Molefinne 15, Heeg

Buurt statistieken

Gegevens uit Heeg

Inwoners2.090
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
Koaldyk 11
332m
SPAR
Op 'e Romte 15
3351m
Poiesz
Dassenboarch 32
4511m

Scholen

4 binnen 5 km

Basisschool De Opstekker
Basisonderwijs · 147 leerlingen
135m
Van Haersma Buma School
Basisonderwijs · 65 leerlingen
2823m
Daltonschool De Kogge
Basisonderwijs · 133 leerlingen
4528m

Veelgestelde vragen

Over Molefinne 15, Heeg

Welk energielabel heeft Molefinne 15?

De woning aan Molefinne 15 in Heeg heeft energielabel C.

Is €299.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €299.500 voor een tussenwoning van 108 m² met een perceel van 185 m² in Heeg is marktconform. Vergelijkbare woningen in de regio liggen in dezelfde prijsklasse. Het energielabel C is gemiddeld, dus de energiekosten zijn niet extreem hoog of laag.

Hoe is de bereikbaarheid van Heeg?

Heeg ligt in de gemeente Súdwest-Fryslân, een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de basisvoorzieningen zijn dichtbij. De PLUS-supermarkt zit op 332 meter, de huisartsenpraktijk op 500 meter, en er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool De Opstekker op 135 meter. Voor uitgebreidere winkels of uitgaan moet je naar grotere plaatsen als Sneek.