Tussenwoning te koop: Molenberg 1, Huizen
Verkocht onder voorbehoud
KopenHuizenTussenwoningenMolenberg 1

Molenberg 1

De Noord, Huizen

€ 775.000
Buurt De Noord, HuizenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 139m²
139m² woonoppervlakte
Ekoplaza op 212m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Huizen

Deze tussenwoning uit 1916 ademt historie en karakter. Met 139 m² woonoppervlak en een flinke tuin van 210 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel C, wat voor een woning van deze leeftijd redelijk zuinig is. Met een vraagprijs van €775.000 is de prijs marktconform vergeleken met andere tussenwoningen in Huizen.

De Noord: een rustige buurt

De woning staat in buurt De Noord, een rustige wijk in Huizen. De buurt telt zo'n 3570 inwoners en kent een mix van huishoudens: veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen. Het is een relatief oude buurt, met veel woningen van voor 1945. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Ekoplaza, op twee straten verder. Ook Albert Heijn en SPAR express zijn om de hoek te vinden. Voor de kinderen zijn er diverse scholen in de buurt, zoals PCBS Beatrixschool op loopafstand en het Erfgooiers College voor voortgezet onderwijs. De gemeente Huizen biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Your Home Makelaars 't Gooi op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 775.000
Prijs per m²€ 5.576
Woonoppervlakte139m²
Perceeloppervlakte210m²
Bouwjaar1916
EnergielabelC
BuurtDe Noord
WijkOude Dorp
GemeenteHuizen

Locatie

Molenberg 1, Huizen

Buurt statistieken

Gegevens uit De Noord

Inwoners3.570
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit De Noord

Woningvoorraad1.728
Gem. WOZ-waarde€ 474.000
Koopwoningen62%
Huurwoningen38%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Ekoplaza
Havenstraat 4
212m
Albert Heijn
Lindenlaan 10
301m
SPAR express
Eemlandweg 9 - 11
315m

Scholen

37 binnen 5 km

Erfgooiers College - gym/ath(+)/havo/mavo
Voortgezet onderwijs · 1076 leerlingen
680m
PCBS Beatrixschool
Basisonderwijs · 192 leerlingen
706m
PCBS Van der Brugghenschool
Basisonderwijs · 257 leerlingen
780m

Veelgestelde vragen

Over Molenberg 1, Huizen

Welk energielabel heeft Molenberg 1?

De woning aan Molenberg 1 in Huizen heeft energielabel C.

Is €775.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €775.000 ligt iets onder de mediaanprijs van €795.000 voor koopwoningen in De Noord. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.233, wat voor deze woning van 139 m² neerkomt op €5.575 per m². Dat is iets boven het buurtgemiddelde, maar de woning heeft een ruime tuin en een karakteristiek bouwjaar. De prijs is marktconform.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Huizen, op 6,3 km van het dichtstbijzijnde treinstation. Dat is een flink eind, dus je bent aangewezen op de auto of bus. Parkeren is waarschijnlijk geen probleem, want het is een rustige wijk met veel eengezinswoningen.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1916 en heeft energielabel C. Dat betekent dat er al redelijk wat isolatie is, maar voor een woning van deze leeftijd is het niet uitzonderlijk zuinig. De woning heeft een oppervlakte van 139 m² en een perceel van 210 m².

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. PCBS Beatrixschool ligt op 706 meter, PCBS Van der Brugghenschool op 780 meter en dr. Maria Montessorischool op 827 meter. Voor voortgezet onderwijs is het Erfgooiers College op 680 meter. Dat is een brede scholengemeenschap met gymnasium, atheneum, havo en mavo.

Hoeveel woningen staan er te koop in De Noord?

Op dit moment staan er 3 koopwoningen te koop in De Noord, waarvan deze er één is. De gemiddelde vraagprijs is €846.667, met een minimum van €595.000 en een maximum van €1.150.000. De gemiddelde verkoopprijs van verkochte woningen was €798.909, met een gemiddelde looptijd van 60 dagen.

Wat voor type woning is dit?

Het is een tussenwoning, gebouwd in 1916. Met 139 m² woonoppervlak en een perceel van 210 m² is het een ruime woning. Het energielabel is C. De woning heeft een karakteristieke uitstraling, typisch voor de bouwperiode. Het is een koopwoning, geen huurwoning.