Tussenwoning te koop: Monnikskapstraat 66, Amsterdam
KopenAmsterdamTussenwoningenMonnikskapstraat 66

Monnikskapstraat 66

Buiksloterham-Noord, Amsterdam

€ 1.925.000
Buurt Buiksloterham-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 205m²
185% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Amsterdam-Noord

Deze moderne tussenwoning aan de Monnikskapstraat 66 ademt ruimte en licht. Met 205 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A+ is het een comfortabele, duurzame woning in een jonge buurt. De vraagprijs van €1.925.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor een tussenwoningen in Amsterdam ligt lager, maar deze woning is uitzonderlijk groot.

Buiksloterham-Noord: een jonge, stedelijke buurt

De woning ligt in buurt Buiksloterham-Noord, een snel ontwikkelend deel van Amsterdam-Noord. De buurt telt ruim 1.500 inwoners, met veel jonge gezinnen en eenpersoonshuishoudens. De omgevingsadressendichtheid is hoog (2.803 adressen per km²), wat past bij een zeer sterk stedelijk gebied. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 867 meter, of bij Vomar en Albert Heizen op iets meer dan een kilometer. In de buurt zijn diverse scholen, waaronder Kindcentrum De Baanbreker en OBS Blijhaven op 354 meter, en het Over-Y College op 604 meter. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via 't Huys Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.925.000
Prijs per m²€ 9.390
Woonoppervlakte205m²
Perceeloppervlakte144m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA+
BuurtBuiksloterham-Noord
WijkNoordelijke IJ-oevers-West
GemeenteAmsterdam

Locatie

Monnikskapstraat 66, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Buiksloterham-Noord

Inwoners1.525
Mannen53%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Buiksloterham-Noord

Woningvoorraad613
Gem. WOZ-waarde€ 608.000
Koopwoningen66%
Huurwoningen33%

Supermarkten

110 binnen 5 km

PLUS
Boomgaardlaan 100
867m
Vomar
Mosveld 89
1129m
Albert Heijn
Mosveld 129
1299m

Scholen

127 binnen 5 km

SO De Heldring
Speciaal onderwijs · 94 leerlingen
290m
Kindcentrum De Baanbreker
Basisonderwijs · 35 leerlingen
354m
OBS Blijhaven
Basisonderwijs · 92 leerlingen
354m

Veelgestelde vragen

Over Monnikskapstraat 66, Amsterdam

Welk energielabel heeft Monnikskapstraat 66?

De woning aan Monnikskapstraat 66 in Amsterdam heeft energielabel A+.

Is de vraagprijs van €1.925.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt fors boven het buurtgemiddelde van €372.460, maar dat komt doordat deze woning met 205 m² veel groter is dan de gemiddelde woning in de buurt (72 m²). De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €1.163.400, wat dichter in de buurt komt. Het energielabel A+ en het bouwjaar 2020 dragen bij aan de waarde.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,3 km afstand. De buurt is zeer stedelijk met een hoge dichtheid, dus er zijn voldoende bus- en tramverbindingen in de omgeving.

Wat voor type woning is dit en wat is de staat?

Het is een tussenwoning uit 2020, dus relatief nieuw. Het energielabel A+ betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met goede isolatie en waarschijnlijk een warmtepomp of zonnepanelen. Het perceel is 144 m², wat bij een tussenwoning een ruime tuin betekent.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt heeft een uitgebreid voorzieningenniveau. Binnen een kilometer vind je supermarkten, scholen, een kinderdagverblijf, een park en een restaurant. De afstand tot een huisartsenpraktijk is 0,9 km en tot de bibliotheek 1,2 km.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 103 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer zegt iets over de veiligheidssituatie, maar zonder context van het inwoneraantal of landelijke gemiddelden is het lastig te duiden. Het is een stedelijke omgeving met een hoge bevolkingsdichtheid.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in de buurt is 41 dagen. Dat is relatief kort, wat kan wijzen op een actieve markt. Houd er rekening mee dat dit een gemiddelde is en per woning kan verschillen.