Tussenwoning te koop: Muziekplein 57, Uden
KopenMaashorstTussenwoningenMuziekplein 57

Muziekplein 57

Bitswijk, Maashorst

€ 549.000
Buurt Bitswijk, UdenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 164m²
17% groter dan gemiddeld in de buurt
Jumbo op 165m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan het Muziekplein in Uden is een verrassend ruim huis. Met 164 m² woonoppervlak en een perceel van 388 m² heb je veel plek, zowel binnen als buiten. Het bouwjaar 1974 betekent dat je een woning uit de jaren zeventig koopt, met de karakteristieke indeling van die tijd. De vraagprijs van €549.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Maashorst, maar de royale oppervlakte en het perceel maken het een bijzondere optie.

Bitswijk: een gemengde buurt met voorzieningen

De woning staat in de buurt Bitswijk, een wijk met bijna 4000 inwoners. Het is een gemengde buurt: veel eengezinswoningen, maar ook een aanzienlijk deel ouderen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Er wonen niet veel gezinnen met kinderen en er rijden altijd heel veel auto's door de straat. Ook veroorzaakt onze buurman vaak overlast. Wel zit er een goede school in de buurt en een woning voor ouderen." De buurt Bitswijk heeft een gemiddelde stedelijkheid, met een omgevingsadressendichtheid van 1498. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1945 en 1970.

Het dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, die op loopafstand ligt. Ook de Aldi is dichtbij. Er zijn meerdere basisscholen in de buurt, zoals Basisschool Het Speleon en Bedir, beide op een paar minuten lopen. Voor het voortgezet onderwijs is Udens College, sector vmbo, op ongeveer 10 minuten fietsen. De gemeente Maashorst biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een park of plantsoen op 200 meter afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Lanen Woning- en Bedrijfsmakelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 549.000
Prijs per m²€ 3.348
Woonoppervlakte164m²
Perceeloppervlakte388m²
Bouwjaar1974
BuurtBitswijk
WijkUden
GemeenteMaashorst

Locatie

Muziekplein 57, Uden

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.3
Nikki
26-01-2025
Apart

Er wonen niet veel gezinnen met kinderen en er rijden altijd heel veel outos door de straat. Ook veroorzaakt onze buurman vaak overlast. Wel zit er een goede school in de buurt en een woning voor ouderen

Buurt statistieken

Gegevens uit Bitswijk

Inwoners3.970
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Bitswijk

Woningvoorraad1.752
Gem. WOZ-waarde€ 320.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen46%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Jumbo
Muziekplein 11
165m
Aldi
Bitswijk 10a
419m
Jumbo
Drossaard 14-18
1350m

Scholen

24 binnen 5 km

Basisschool Het Speleon
Basisonderwijs · 151 leerlingen
144m
Bedir
Basisonderwijs · 125 leerlingen
160m
Dalton kindcentrum Marimba
Basisonderwijs · 229 leerlingen
256m

Veelgestelde vragen

Over Muziekplein 57, Uden

Is €549.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €549.000 ligt boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€458.800) en ook boven de mediaan (€395.000). De woning is met 164 m² en een perceel van 388 m² wel ruimer dan gemiddeld. In de buurt zijn de afgelopen tijd woningen verkocht voor gemiddeld €485.250, dus de prijs is aan de hoge kant, maar niet extreem.

Hoe is de buurt Bitswijk om in te wonen?

Bitswijk is een gemengde buurt met veel eengezinswoningen en een aanzienlijk aantal ouderen. Een bewoner noemt dat er niet veel gezinnen met kinderen zijn en dat er veel auto's rijden. Ook is er melding van overlast van een buurman. Wel zijn er goede scholen en voorzieningen in de buurt. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheid.

Wat is de energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 66,7% van de woningen label C en 33,3% label D of lager. Het is dus waarschijnlijk dat deze woning uit 1974 een label C of lager heeft, maar dat moet je bij de makelaar navragen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool Het Speleon (144 m) en Bedir (160 m). Ook Dalton kindcentrum Marimba is dichtbij (256 m). Voor voortgezet onderwijs is Udens College, sector vmbo, op ongeveer 900 meter afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 13,9 km afstand. Dat is vrij ver, dus voor het openbaar vervoer ben je vooral aangewezen op de bus of de auto.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een woning uit 1974?

Een woning uit 1974 is inmiddels bijna 50 jaar oud. Dat betekent dat je rekening moet houden met verouderde installaties, zoals de cv-ketel, en mogelijk enkel glas of slechte isolatie.