Tussenwoning te koop: Nieuweweg 4, Hulst
KopenHulstTussenwoningenNieuweweg 4

Nieuweweg 4

Binnenstad, Hulst

€ 679.000
Buurt Binnenstad, HulstBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 306m²
111% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in de historische binnenstad van Hulst

Deze tussenwoning aan de Nieuweweg 4 is een echte blikvanger met een woonoppervlak van 306 m², dat is meer dan twee keer zo groot als het gemiddelde in de buurt. De woning uit 1958 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. Met een vraagprijs van €679.000 ligt deze woning aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Hulst, maar de enorme oppervlakte en het perceel van 438 m² maken het een uniek aanbod.

De buurt Binnenstad: levendig en historisch

De buurt Binnenstad is de historische kern van Hulst, met veel winkels en gezelligheid. Een bewoner zegt: "Het is een fijne buurt, maar wat natuur zou fijn zijn" en noemt het "een gezellige buurt met veel leuke winkels, er is weinig groen in de binnenstad (behalve de Walle dan) maar voor de rest zeer fijn." De buurt telt ruim 1500 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een bovengemiddeld aandeel 65-plussers. Het is een stedelijke omgeving met een gemiddelde dichtheid.

Het dagelijks leven in de straat

De Nieuweweg ligt in het hart van Hulst, waar je 's ochtends binnen een paar minuten bij de bakker of de SPAR bent. Op loopafstand vind je ook Jumbo, Lidl en Albert Heijn. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals St Willibrordus op vijf minuten lopen en voortgezet onderwijs bij het Reynaertcollege. Het park of plantsoen is letterlijk om de hoek. De gemeente Hulst biedt een compleet voorzieningenniveau.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Brandax Makelaardij BV op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 679.000
Prijs per m²€ 2.219
Woonoppervlakte306m²
Perceeloppervlakte438m²
Bouwjaar1958
EnergielabelB
BuurtBinnenstad
WijkHulst
GemeenteHulst

Locatie

Nieuweweg 4, Hulst

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.6
Britt
11-06-2024
Het is een fijne buurt, maar wat natuur zou fijn zijn

Mijn ervaring is vrij goed, het is een gezellige buurt met veel leuke winkels, er is weinig groen in de binnenstad (behalve de Walle dan) maar voor de rest zeer fijn

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners1.535
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad

Woningvoorraad1.061
Gem. WOZ-waarde€ 208.000
Koopwoningen39%
Huurwoningen60%

Supermarkten

8 binnen 5 km

SPAR
Poorterslaan 4
591m
Jumbo
Stationsplein 22H
855m
Lidl
Zoetevaart 8
856m

Scholen

11 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs De Brug
Speciaal onderwijs · 52 leerlingen
296m
Praktijkschool Hulst
Voortgezet onderwijs · 80 leerlingen
402m
St Willibrordus
Basisonderwijs · 217 leerlingen
496m

Veelgestelde vragen

Over Nieuweweg 4, Hulst

Welk energielabel heeft Nieuweweg 4?

De woning aan Nieuweweg 4 in Hulst heeft energielabel B.

Is €679.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €679.000 ligt 60% boven het buurtgemiddelde van €423.723. Dat komt vooral doordat de woning met 306 m² woonoppervlak veel groter is dan gemiddeld in de buurt (145 m²). De prijs per vierkante meter is met €2.219 juist lager dan het buurtgemiddelde van €3.298 per m². De prijs is aan de hoge kant, maar past bij de royale oppervlakte.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in de binnenstad van Hulst, op loopafstand van winkels en voorzieningen. Het treinstation ligt op 46,4 km afstand, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op busverbindingen. De auto is het meest praktisch voor verder reizen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel B. Dat betekent dat het een redelijk zuinige woning is, met lagere stookkosten dan woningen met een lager label. In de buurt heeft 20% van de koopwoningen label A en 10% label B, dus deze woning scoort bovengemiddeld.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1958?

Het bouwjaar 1958 betekent dat de woning in de naoorlogse periode is gebouwd. Het energielabel B suggereert dat er al verbeteringen zijn doorgevoerd.

Wat is de sfeer in de buurt Binnenstad?

De buurt wordt omschreven als gezellig en levendig, met veel winkels en horeca. Een bewoner noemt het "een gezellige buurt met veel leuke winkels" en waardeert de sfeer, al is er weinig groen. Het is een historische binnenstad met een mix van bewoners, waaronder veel ouderen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool St Willibrordus ligt op 500 meter, en voortgezet onderwijs is te vinden bij het Reynaertcollege op 500-800 meter. Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs en een praktijkschool in de buurt.