Tussenwoning te koop: Noorderkerkstraat 13, Elburg
KopenElburgTussenwoningenNoorderkerkstraat 13

Noorderkerkstraat 13

Binnenstad, Elburg

€ 499.950
Buurt Binnenstad, ElburgBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 134m²
134m² woonoppervlakte
Jumbo op 405m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een historische tussenwoning in de Binnenstad van Elburg

Deze woning aan de Noorderkerkstraat 13 ademt geschiedenis. Het bouwjaar 1595 maakt het een van de oudere panden in de stad, met een woonoppervlak van 134 m² en een perceel van 135 m². De vraagprijs van € 499.950 is marktconform voor een dergelijk karakteristiek object. Vergelijk het aanbod met andere tussenwoningen in Elburg.

De buurt Binnenstad

De Binnenstad van Elburg is een levendige historische kern. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te citeren. De buurt telt 935 inwoners, met een mix van alleenstaanden en gezinnen. Het is een plek waar je de geschiedenis om je heen voelt.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij de Jumbo, die om de hoek ligt op 405 meter. Ook de Aldi is op loopafstand (861 meter). Voor kinderen zijn er scholen in de buurt: PCBS De Wildemaet (878 meter) en Het Octaaf (1119 meter) voor basisonderwijs, en Nuborgh College Lambert Franckens (1094 meter) voor voortgezet onderwijs. De gemeente Elburg biedt een complete woonomgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Der Linde Makelaardij Elburg aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 499.950
Prijs per m²€ 3.731
Woonoppervlakte134m²
Perceeloppervlakte135m²
Bouwjaar1595
BuurtBinnenstad
WijkElburg
GemeenteElburg

Locatie

Noorderkerkstraat 13, Elburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners935
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Jumbo
Zwolscheweg 1
405m
Aldi
Vrijheidsstraat 18
861m
PLUS
Klokbekerweg 164
1401m

Scholen

18 binnen 5 km

PCBS De Wildemaet
Basisonderwijs · 151 leerlingen
878m
Nuborgh College Lambert Franckens
Voortgezet onderwijs · 824 leerlingen
1094m
Het Octaaf School voor christelijk basisonderwijs
Basisonderwijs · 188 leerlingen
1119m

Veelgestelde vragen

Over Noorderkerkstraat 13, Elburg

Is € 499.950 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 499.950 is marktconform voor een tussenwoning in de Binnenstad van Elburg, gezien de historische waarde en het woonoppervlak van 134 m². Het bouwjaar 1595 is uitzonderlijk, wat de prijs kan rechtvaardigen. Vergelijk met andere woningen in de buurt om een goed beeld te krijgen.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in het centrum van Elburg, op loopafstand van een Jumbo (405 meter) en Aldi (861 meter). Ook scholen en een restaurant zijn dichtbij. Het treinstation ligt op 6,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor verder reizen.

Hoe oud is deze woning en wat betekent dat voor onderhoud?

De woning is gebouwd in 1595, wat betekent dat het een monumentaal pand is. Historische panden kunnen specifiek onderhoud vergen, zoals aan houtwerk, fundering en dak.