Tussenwoning te koop: Noppenstraat 22, Zwaanshoek
Verkocht onder voorbehoud
KopenHaarlemmermeerTussenwoningenNoppenstraat 22

Noppenstraat 22

Zwaanshoek, Haarlemmermeer

€ 599.500
Buurt Zwaanshoek, ZwaanshoekBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 143m²
143m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in het groene Zwaanshoek

Deze tussenwoning aan de Noppenstraat 22 staat in een rustige, groene buurt in Zwaanshoek. Met 143 m² woonoppervlak en een perceel van 171 m² is het een flinke woning, gebouwd in 1977 en voorzien van energielabel B. De vraagprijs van €599.500 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving, zeker vergeleken met andere tussenwoningen in Haarlemmermeer.

Zwaanshoek: een dorpse sfeer met voorzieningen dichtbij

Zwaanshoek is een dorp in de gemeente Haarlemmermeer, met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt telt ruim 1700 inwoners, waarvan een groot deel in eengezinswoningen woont. Het is er rustig en groen, met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, gezinsvriendelijke wijk zien.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends loop je zo naar basisschool De Zwanebloem, die op twee straten verder ligt. Voor de boodschappen fiets je in een paar minuten naar Albert Heijn of Dirk in het nabijgelegen centrum. Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Montessorischool Floriande en Obs De Optimist, allemaal op fietsafstand. Het treinstation ligt op ruim vijf kilometer, dus je bent vooral op de fiets of auto aangewezen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 599.500
Prijs per m²€ 4.192
Woonoppervlakte143m²
Perceeloppervlakte171m²
Bouwjaar1977
EnergielabelB
BuurtZwaanshoek
WijkZwaanshoek
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Noppenstraat 22, Zwaanshoek

Buurt statistieken

Gegevens uit Zwaanshoek

Inwoners1.715
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Albert Heijn
Genderenplein 13
1440m
Dirk
Aalburgplein 63
1497m
Albert Heijn
Schoollaan 23
1635m

Scholen

65 binnen 5 km

De Zwanebloem
Basisonderwijs · 155 leerlingen
215m
Montessorischool Floriande
Basisonderwijs · 274 leerlingen
1245m
Obs De Optimist
Basisonderwijs · 768 leerlingen
1310m

Veelgestelde vragen

Over Noppenstraat 22, Zwaanshoek

Welk energielabel heeft Noppenstraat 22?

De woning aan Noppenstraat 22 in Zwaanshoek heeft energielabel B.

Is €599.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €599.500 is marktconform voor een tussenwoning van 143 m² met energielabel B in Zwaanshoek. De woning heeft een ruim perceel en is gelegen in een rustige buurt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Zwaanshoek?

Zwaanshoek ligt in de gemeente Haarlemmermeer, met goede verbindingen naar omliggende steden. Het treinstation is op 5,8 km afstand, dus je bent vooral afhankelijk van de auto of fiets. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat duidt op een rustige, landelijke omgeving.

Wat voor type buurt is Zwaanshoek?

Zwaanshoek is een dorpse buurt met veel eengezinswoningen (93%) en een hoog percentage koopwoningen (85%). De bevolking bestaat uit veel gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,5. Het is er rustig en groen, met een park op loopafstand.