Tussenwoning te koop: Pallasstraat 137, Emmeloord
Verkocht onder voorbehoud
KopenNoordoostpolderTussenwoningenPallasstraat 137

Pallasstraat 137

Emmeloord-Revelsant-Zuid, Noordoostpolder

€ 285.000
Buurt Emmeloord-Revelsant-Zuid, EmmeloordBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning uit 1972 staat in Emmeloord-Revelsant-Zuid, een buurt waar het groen en de rust opvallen. Met 112 m² woonoppervlak en een perceel van 157 m² is er voldoende ruimte. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat de isolatie redelijk is. De prijs van €285.000 is marktconform vergeleken met andere tussenwoningen in Noordoostpolder.

De buurt: Emmeloord-Revelsant-Zuid

De buurt Emmeloord-Revelsant-Zuid telt ruim 2600 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen. Een bewoner zegt: "Mooie rustige buurt, makkelijk bereikbaar en veel groen." Een ander noemt het een "fijne buurt" maar merkt een toenemende taalbarrière. De buurt is gemengd: veel gezinnen, maar ook eenpersoonshuishoudens. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1970 en 1990.

Het dagelijks leven in de straat

Om de hoek vind je basisschool De Keerkring, en twee straten verder ligt de Jumbo voor dagelijkse boodschappen. Ook de Lidl en Aldi zijn op loopafstand. Voor het voortgezet onderwijs kun je naar Aeres VMBO, dat tien minuten lopen is. De gemeente Noordoostpolder biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Sloterwijk & Heinen Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 285.000
Prijs per m²€ 2.545
Woonoppervlakte112m²
Perceeloppervlakte157m²
Bouwjaar1972
EnergielabelC
BuurtEmmeloord-Revelsant-Zuid
WijkEmmeloord
GemeenteNoordoostpolder

Locatie

Pallasstraat 137, Emmeloord

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

6.9
P. Berg
16-03-2026
Veel verschillende soorten mensen

heel veel culturen, wat soms niet fijn is. aangezien praten met elkaar dan soms flink beperkt is. ook niet heel aangenaam altijd om 's nachts rond te lopen

7.3
Nelson Ospina
01-07-2024
Multiculturele buurt

Een fijne buurt om in te wonen. Alleen ik merk dat de taalbarriere steeds meer word hier.

7.6
C.
03-10-2023
Veel woningen maar toch rustig

(+) Mooie rustige buurt, makkelijk bereikbaar en veel groen. Er zijn veel woningen in de buurt maar toch is het schoon en rustig. (-) De supermarkten mogen wat dichterbij komen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Emmeloord-Revelsant-Zuid

Inwoners2.635
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Emmeloord-Revelsant-Zuid

Woningvoorraad1.066
Gem. WOZ-waarde€ 234.000
Koopwoningen44%
Huurwoningen56%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Jumbo
Europalaan 33
845m
Lidl
Nagelerstraat 47
1081m
Aldi
Zuiderkade 6
1207m

Scholen

25 binnen 5 km

De Keerkring
Basisonderwijs · 78 leerlingen
86m
Eben-Haëzerschool
Basisonderwijs · 220 leerlingen
449m
sbo De Klimboom
Speciaal onderwijs · 141 leerlingen
502m

Veelgestelde vragen

Over Pallasstraat 137, Emmeloord

Welk energielabel heeft Pallasstraat 137?

De woning aan Pallasstraat 137 in Emmeloord heeft energielabel C.

Is €285.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €285.000 ligt iets onder de gemiddelde prijs van €297.250 voor beschikbare woningen in de buurt. De gemiddelde prijs per m² is €2.631, wat neerkomt op zo'n €295.000 voor 112 m². De woning is dus scherp geprijsd, zeker gezien het energielabel C en het ruime perceel.

Hoe is de buurt Emmeloord-Revelsant-Zuid om in te wonen?

De buurt wordt omschreven als rustig en groen, met veel eengezinswoningen. Bewoners waarderen de bereikbaarheid en het groen, al geven sommigen aan dat supermarkten wat dichterbij mogen. De gemiddelde beoordeling is een 7,44 op basis van twee reviews.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Keerkring (86 meter) en Eben-Haëzerschool (449 meter). Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs (sbo De Klimboom) op 502 meter. Voor voortgezet onderwijs is Aeres VMBO op 548 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 24,6 kilometer afstand. De buurt is vooral aangewezen op de auto of bus voor openbaar vervoer.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat is redelijk zuinig: de isolatie is gemiddeld, maar niet top. In de buurt heeft 50% van de woningen label A, de rest label D of lager. Label C betekent dat je energiekosten naar verwachting gemiddeld zijn.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, de Jumbo ligt op 845 meter, de Lidl op 1081 meter en de Aldi op 1207 meter. Binnen vijf kilometer zijn er acht supermarkten, dus je hebt voldoende keuze.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in het afgelopen jaar 87 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een wijk met ruim 2600 inwoners. De buurt wordt door bewoners als rustig ervaren.