Tussenwoning te koop: Pallieterplein 79, Oosterhout
KopenOosterhoutTussenwoningenPallieterplein 79

Pallieterplein 79

Vrachelen-Noord, Oosterhout

€ 429.500
Buurt Vrachelen-Noord, OosterhoutBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Coop op 315m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan het Pallieterplein in Oosterhout ademt rust en ruimte. Met 104 m² woonoppervlak en een perceel van 151 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1998 heeft energielabel B, wat duidt op een zuinige basis. De vraagprijs van €429.500 is marktconform voor tussenwoningen in Oosterhout.

Vrachelen-Noord: een rustige, groene wijk

De buurt Vrachelen-Noord is een rustige woonwijk met veel groen. Het park of plantsoen is om de hoek, op 200 meter. De buurt telt 2.640 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Er zijn veel gezinnen, want 445 huishoudens hebben kinderen. De sfeer is gemoedelijk, al zijn er geen bewonersreviews om dat te staven.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop, twee straten verder. Ook de Aldi en Jumbo zijn op fietsafstand. Kindcentrum de Achthoek is tien minuten lopen, en Basisschool Den Duin iets verder. De gemeente Oosterhout biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een huisartsenpraktijk om de hoek.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via ERA makelaars Oosterhout aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 429.500
Prijs per m²€ 4.130
Woonoppervlakte104m²
Perceeloppervlakte151m²
Bouwjaar1998
EnergielabelB
BuurtVrachelen-Noord
WijkVrachelen
GemeenteOosterhout

Locatie

Pallieterplein 79, Oosterhout

Buurt statistieken

Gegevens uit Vrachelen-Noord

Inwoners2.640
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Coop
Markkant 10
315m
Aldi
Patrijslaan 2B
1250m
Jumbo
Nieuwe Bouwlingstraat 2
1531m

Scholen

10 binnen 5 km

Kindcentrum de Achthoek
Basisonderwijs · 120 leerlingen
1741m
Basisschool Den Duin
Basisonderwijs · 243 leerlingen
3741m
Dongemond College loc. Made
Voortgezet onderwijs · 521 leerlingen
3932m

Veelgestelde vragen

Over Pallieterplein 79, Oosterhout

Welk energielabel heeft Pallieterplein 79?

De woning aan Pallieterplein 79 in Oosterhout heeft energielabel B.

Is de vraagprijs van €429.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €429.500 is marktconform voor een tussenwoning van 104 m² met energielabel B in Vrachelen-Noord. De woning is gebouwd in 1998 en heeft een perceel van 151 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt met een park op 200 meter. Het treinstation is op 10,5 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De dichtstbijzijnde supermarkt (Coop) is op 315 meter, en er zijn meerdere scholen op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. Het label is gebaseerd op de isolatie en installaties van de woning uit 1998.