Tussenwoning te koop: Patrijslaan 30, Honselersdijk
KopenWestlandTussenwoningenPatrijslaan 30

Patrijslaan 30

Vogelwijk, Westland

€ 440.000
Buurt Vogelwijk, HonselersdijkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 123m²
123m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 296m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in Honselersdijk

Deze tussenwoning aan de Patrijslaan 30 staat in een rustige straat in Honselersdijk. Met 123 m² woonoppervlak en een perceel van 142 m² is er voldoende ruimte voor een gezin. De woning uit 1969 heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €440.000 is marktconform voor tussenwoningen in Westland.

De buurt Vogelwijk

De buurt Vogelwijk is een groene, rustige wijk waar mensen elkaar nog kennen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Hier zegt men je nog gedag op straat. Je voelt je hier gezien. De natuur is hier prachtig met veel groen en water." De buurt telt 1.855 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een prettige plek om te wonen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn, om de hoek op 296 meter. Ook zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Christelijke Basisschool De Hoeksteen op 188 meter en WSKO BS 't Startblok op 321 meter. De gemeente Westland biedt verder goede voorzieningen, zoals een huisartsenpraktijk en parken in de buurt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Rijnpoort Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 440.000
Prijs per m²€ 3.577
Woonoppervlakte123m²
Perceeloppervlakte142m²
Bouwjaar1969
EnergielabelC
BuurtVogelwijk
WijkHonselersdijk
GemeenteWestland

Locatie

Patrijslaan 30, Honselersdijk

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.8
yvonne wagner
06-10-2025
knus leuk dorp maar openbaar vervoer is hier veel te weinig voor degene die dit nodig hebben .

Hier zegt men je nog gedag op straat. Je voelt je hier gezien. De natuur is hier prachtig met veel groen en water. Dit is een uitstekende locatie voor een opgroeiend gezin met uitstekende voorzieningen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Vogelwijk

Inwoners1.855
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Albert Heijn
Dijkstraat 102
296m
Jumbo
Rijsenburgerweg 28
1916m
Jumbo
De Raaphorst 4
1928m

Scholen

50 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Hoeksteen
Basisonderwijs · 186 leerlingen
188m
WSKO BS 't Startblok
Basisonderwijs · 279 leerlingen
321m
Openbare Daltonschool Honselersdijk
Basisonderwijs · 71 leerlingen
341m

Veelgestelde vragen

Over Patrijslaan 30, Honselersdijk

Welk energielabel heeft Patrijslaan 30?

De woning aan Patrijslaan 30 in Honselersdijk heeft energielabel C.

Is €440.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €440.000 voor een tussenwoning van 123 m² in Honselersdijk is marktconform. De woning heeft energielabel C en een perceel van 142 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, maar deze prijs past bij de kenmerken van deze woning.

Hoe is het openbaar vervoer in Vogelwijk?