Tussenwoning te koop: Pijnboomstraat 133, Haarlem
KopenHaarlemTussenwoningenPijnboomstraat 133

Pijnboomstraat 133

Kweektuinbuurt, Haarlem

€ 925.000
Buurt Kweektuinbuurt, HaarlemBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 129m²
129m² woonoppervlakte
Coop op 344m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Haarlem

Deze tussenwoning aan de Pijnboomstraat ademt de sfeer van de jaren twintig. Met 129 m² woonoppervlak en een eigen tuin is het een ruime woning in een geliefde buurt. De vraagprijs van €925.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van tussenwoningen in Haarlem van dit formaat en deze ouderdom.

De Kweektuinbuurt

De buurt Kweektuinbuurt is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is een populaire buurt onder gezinnen, met een bovengemiddeld aantal kinderen. De sfeer is dorps, maar je bent zo in de stad.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Coop om de hoek (twee straten verder) of bij de Albert Heijn op vijf minuten lopen. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Zaanenschool en Openbare Basisschool De Wilgenhoek, beide op tien minuten lopen. De gemeente Haarlem biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huizenstede Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 925.000
Prijs per m²€ 7.171
Woonoppervlakte129m²
Perceeloppervlakte137m²
Bouwjaar1927
EnergielabelC
BuurtKweektuinbuurt
WijkTer Kleefkwartier
GemeenteHaarlem

Locatie

Pijnboomstraat 133, Haarlem

Buurt statistieken

Gegevens uit Kweektuinbuurt

Inwoners1.185
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

44 binnen 5 km

Coop
Stuyvesantplein 11-12
344m
Albert Heijn
Soendaplein 18
566m
Dekamarkt
Rijksstraatweg 40-42
691m

Scholen

94 binnen 5 km

De Zaanenschool
Basisonderwijs · 81 leerlingen
534m
Openbare Basisschool De Wilgenhoek
Basisonderwijs · 195 leerlingen
538m
Openbare Basisschool Ter Cleeff
Basisonderwijs · 589 leerlingen
615m

Veelgestelde vragen

Over Pijnboomstraat 133, Haarlem

Welk energielabel heeft Pijnboomstraat 133?

De woning aan Pijnboomstraat 133 in Haarlem heeft energielabel C.

Is €925.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €925.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Haarlem, maar gezien het woonoppervlak van 129 m², het perceel van 137 m² en de bouw uit 1927 met energielabel C, is het marktconform. De exacte marktwaarde hangt af van de staat van de woning en de uiteindelijke onderhandeling.

Hoe is de bereikbaarheid van de Kweektuinbuurt?

De buurt is goed bereikbaar. Het treinstation van Haarlem ligt op 1,7 km afstand, ongeveer twintig minuten lopen. Met de auto ben je snel op de ringweg van Haarlem. De omgevingsadressendichtheid is hoog (4092 adressen per km²), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Wat voor type woning is dit precies?