Tussenwoning te koop: Prinses Marijkeweg 1, Ameide
21 uur geleden ontdekt
KopenVijfheerenlandenTussenwoningenPrinses Marijkeweg 1

Prinses Marijkeweg 1

Ameide kern, Vijfheerenlanden

Niet meer online
Buurt Ameide kern, AmeideBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 460m²
460m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in het groene Ameide

Deze tussenwoning aan de Prinses Marijkeweg ademt rust en ruimte. Met 460 m² woonoppervlak en een perceel van 325 m² is het een van de grotere woningen in de straat. Het energielabel A+ betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €789.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de zuinige uitrusting. Bekijk ook de tussenwoningen in Vijfheerenlanden voor vergelijkbaar aanbod.

De buurt Ameide kern

Ameide kern is een dorpse buurt met zo'n 2100 inwoners, waar veel gezinnen wonen. De sfeer is rustig en groen, met een mix van koop- en huurwoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, kindvriendelijke omgeving zien. De buurt Ameide kern heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de landelijke uitstraling.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij de Coop, die om de hoek zit op 136 meter. Voor de kinderen is obs de Vlindertuin op 175 meter lopen, en SmdB De Kandelaar op 193 meter. Ook een kinderdagverblijf vind je op loopafstand. De gemeente Vijfheerenlanden biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en bibliotheek, beide op een paar minuten lopen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder LAND-HUIS B.V. makelaardij o.z. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 789.000
Prijs per m²€ 1.715
Woonoppervlakte460m²
Perceeloppervlakte325m²
Bouwjaar1985
EnergielabelA+
BuurtAmeide kern
WijkAmeide
GemeenteVijfheerenlanden

Locatie

Prinses Marijkeweg 1, Ameide

Buurt statistieken

Gegevens uit Ameide kern

Inwoners2.100
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Coop
Prinsengracht 32
136m
PLUS
President Kennedylaan 2A
2362m
PLUS
Raadhuisplein 6
4312m

Scholen

10 binnen 5 km

obs de Vlindertuin
Basisonderwijs · 100 leerlingen
175m
SmdB De Kandelaar
Basisonderwijs · 275 leerlingen
193m
CBS De Regenboog
Basisonderwijs · 123 leerlingen
2377m

Veelgestelde vragen

Over Prinses Marijkeweg 1, Ameide

Welk energielabel heeft Prinses Marijkeweg 1?

De woning aan Prinses Marijkeweg 1 in Ameide heeft energielabel A+.

Is €789.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €789.000 is aan de hoge kant, maar gezien de 460 m² woonoppervlak, het perceel van 325 m² en het energielabel A+ is het marktconform. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak kleiner of minder zuinig.

Hoe is de bereikbaarheid van Ameide?

Ameide ligt in het Groene Hart, met een treinstation op 11,6 km afstand. De auto is de beste manier om je te verplaatsen.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1985?

Een woning uit 1985 heeft doorgaans een update nodig van installaties zoals de cv-ketel en isolatie. Het energielabel A+ suggereert dat er al veel is verbeterd.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: obs de Vlindertuin op 175 meter en SmdB De Kandelaar op 193 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een stad in de omgeving, zoals Leerdam of Gorinchem.