Tussenwoning te koop: Prinsestraat 5, Cadzand
KopenSluisTussenwoningenPrinsestraat 5

Prinsestraat 5

Cadzand, Sluis

€ 725.000
Buurt Cadzand, CadzandBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 271m²
271m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in Cadzand

Deze tussenwoning aan de Prinsestraat in Cadzand ademt ruimte en rust. Met 271 m² woonoppervlak en een perceel van 251 m² is het een flinke woning, gebouwd in 1992 en voorzien van energielabel A, dat belooft lage stookkosten. De vraagprijs van €725.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Bekijk ook andere tussenwoningen in Sluis voor een prijsvergelijking.

Cadzand: een dorp aan zee

Cadzand is een klein dorp in de gemeente Sluis, met zo'n 395 inwoners. Het is een rustige plek, waar veel 65-plussers wonen en de meeste huishoudens uit één of twee personen bestaan. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is ongetwijfeld gemoedelijk. De omgeving is groen en de zee is dichtbij.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi of Jumbo, al liggen die op ruim 6 km afstand, een klein eindje rijden. De dichtstbijzijnde basisschool, Openbare Basisschool De Kustschool, is om de hoek (304 m). Ook een kinderdagverblijf vind je op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het Zwin College in Oostburg, op 7,8 km. Het treinstation ligt op 56,5 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Dobbelaere Makelaars op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 725.000
Prijs per m²€ 2.675
Woonoppervlakte271m²
Perceeloppervlakte251m²
Bouwjaar1992
EnergielabelA
BuurtCadzand
WijkCadzand
GemeenteSluis

Locatie

Prinsestraat 5, Cadzand

Buurt statistieken

Gegevens uit Cadzand

Inwoners395
Mannen49%
Vrouwen49%

Supermarkten

0 binnen 5 km

Aldi
Sint Annastraat 17
6833m
Jumbo
Sint Annastraat 41
6835m
Aldi
Veerhoeklaan 5A
7076m

Scholen

1 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Kustschool
Basisonderwijs · 79 leerlingen
304m

Veelgestelde vragen

Over Prinsestraat 5, Cadzand

Welk energielabel heeft Prinsestraat 5?

De woning aan Prinsestraat 5 in Cadzand heeft energielabel A.

Is €725.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €725.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Cadzand, maar het woonoppervlak van 271 m² en het perceel van 251 m² zijn uitzonderlijk groot. Het energielabel A zorgt voor lage energiekosten. Vergelijk met andere tussenwoningen in de gemeente Sluis om te zien of de prijs marktconform is.

Hoe is de buurt Cadzand om in te wonen?

Cadzand is een klein dorp met 395 inwoners, waar veel 65-plussers wonen. Het is rustig en groen, met de zee op korte afstand. Er zijn weinig voorzieningen in het dorp zelf; de dichtstbijzijnde supermarkt ligt op 6,8 km. Het is een fijne plek voor wie van rust en natuur houdt.

Wat is de afstand tot het strand?

De afstand tot het strand wordt niet specifiek genoemd in de gegevens, maar Cadzand ligt direct aan de kust. Het strand is op loop- of fietsafstand, afhankelijk van de exacte locatie van de woning. De dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 2,8 km.