Tussenwoning te koop: Rechthuisstraat 24, Haarlem
Verkocht onder voorbehoud
KopenHaarlemTussenwoningenRechthuisstraat 24

Rechthuisstraat 24

Schotervlieland, Haarlem

€ 699.000
Buurt Schotervlieland, HaarlemBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dekamarkt op 306m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Haarlem

Deze tussenwoning uit 1931 aan de Rechthuisstraat combineert oude bouw met een energielabel B. Met 110 m² woonoppervlak en een perceel van 121 m² is het een fijne plek voor wie van een klassieke indeling houdt. De vraagprijs van €699.000 is marktconform voor tussenwoningen in Haarlem.

Buurt Schotervlieland

Schotervlieland is een rustige, groene buurt in Haarlem. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (86%) en koopwoningen (85%), wat het een stabiele wijk maakt. Er wonen veel gezinnen en de sfeer is gemoedelijk. De buurt Schotervlieland heeft een hoge omgevingsadressendichtheid, maar voelt toch ruim door de nabijheid van parken.

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar de Dr H Bavinckschool, die om de hoek zit. Voor boodschappen is Dekamarkt twee straten verder, en ook Albert Heijn is tien minuten lopen. Het treinstation is op 2,7 km, maar de bushaltes in de buurt maken het OV goed bereikbaar. De gemeente Haarlem biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van der Schaaf & Kooijmans Makelaars & Taxateurs op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 699.000
Prijs per m²€ 6.355
Woonoppervlakte110m²
Perceeloppervlakte121m²
Bouwjaar1931
EnergielabelB
GemeenteHaarlem

Locatie

Rechthuisstraat 24, Haarlem

Buurt statistieken

Gegevens uit Schotervlieland

Inwoners1.005
Mannen49%
Vrouwen50%

Supermarkten

38 binnen 5 km

Dekamarkt
Planetenlaan 283
306m
Dekamarkt
Rijksstraatweg 40-42
505m
Albert Heijn
Soendaplein 18
951m

Scholen

85 binnen 5 km

Dr H Bavinckschool
Basisonderwijs · 396 leerlingen
82m
Het Schoter
Voortgezet onderwijs · 1349 leerlingen
301m
Prof Dr Gunningschool
Speciaal onderwijs · 105 leerlingen
308m

Veelgestelde vragen

Over Rechthuisstraat 24, Haarlem

Welk energielabel heeft Rechthuisstraat 24?

De woning aan Rechthuisstraat 24 in Haarlem heeft energielabel B.

Is €699.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €699.000 is marktconform voor een tussenwoning van 110 m² met energielabel B in Haarlem. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de buurt, al zijn er geen recente verkoopcijfers in de data opgenomen.

Hoe is de buurt Schotervlieland om in te wonen?

Schotervlieland is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Er wonen relatief veel gezinnen en de sfeer is gemoedelijk. De buurt heeft een hoge stedelijkheidsgraad, maar door de nabijheid van parken en voorzieningen voelt het niet te druk.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Dr H Bavinckschool (basisonderwijs) zit op 100 meter, en Het Schoter (voortgezet onderwijs) op 300 meter. Ook zijn er andere basisscholen zoals de Zonnewijzer en Liduinaschool binnen tien minuten lopen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,7 km afstand. Dat is ongeveer 35 minuten lopen of een korte fietsrit. Er zijn ook bushaltes in de buurt die naar het station rijden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B. Dat betekent dat het redelijk zuinig is: het is beter dan gemiddeld, maar niet zo zuinig als nieuwbouw. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager.

Hoe oud is de woning en is er veel onderhoud nodig?

De woning is gebouwd in 1931, dus bijna 100 jaar oud. Dat betekent dat er mogelijk onderhoud nodig is aan bijvoorbeeld leidingen, dak of fundering.

Van der Schaaf & Kooijmans Makelaars & Taxateurs
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 2 bronnen
Van der Schaaf & Kooijmans Makelaars & Taxateurs
skmakelaars.nl
Bekijk
Van der Schaaf & Kooijmans Makelaars & Taxateurs
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

3 woningen in de buurt Schotervlieland

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appRechthuisstraat 24, Haarlem
Bekijk