Tussenwoning te koop: Schepenenstraat 20, Geldrop
KopenGeldrop-MierloTussenwoningenSchepenenstraat 20

Schepenenstraat 20

Zesgehuchten, Geldrop-Mierlo

€ 416.000
Buurt Zesgehuchten, GeldropBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 242m²
242m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene, rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Schepenenstraat 20 in Geldrop ademt een dorpse sfeer. Met 242 m² woonoppervlak en een perceel van 221 m² is het een royale woning, gebouwd in 1966 en voorzien van energielabel B. De vraagprijs van €416.000 is marktconform voor tussenwoningen in Geldrop-Mierlo.

Buurt Zesgehuchten: groen, dorps en gemeenschappelijk

Zesgehuchten is een fijne, rustige buurt met een dorpse sfeer. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,79. Een bewoner zegt: "Het is hier altijd gezellig, goed onderwijs en we zijn samen echt een gemeenschap." Een ander noemt het "Fijne, rustige buurt" met "mooi groen door het park." De buurt telt veel gezinnen en ouderen, en de woningvoorraad bestaat voor 81% uit eengezinswoningen. Meer weten? Bekijk de buurt Zesgehuchten.

Leven in de straat: boodschappen en scholen om de hoek

Doordeweeks haal je snel je boodschappen bij de Albert Heijn, twee straten verder op 607 meter. Ook een andere Albert Heijn en Nettorama zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen dichtbij: Eenbes Basisschool St. Jozef op 500 meter en Basisschool De Ganzebloem op 606 meter. Het treinstation ligt op tien minuten lopen. De gemeente Geldrop-Mierlo biedt een fijne mix van rust en bereikbaarheid.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via DHVC Vastgoed aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 416.000
Prijs per m²€ 1.719
Woonoppervlakte242m²
Perceeloppervlakte221m²
Bouwjaar1966
EnergielabelB
BuurtZesgehuchten
WijkGeldrop
GemeenteGeldrop-Mierlo

Locatie

Schepenenstraat 20, Geldrop

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.8
Jimi
21-04-2025
Het is hier altijd gezellig, goed onderwijs en we zijn samen echt een gemeenschap.

Zesgehuchten is een van de fijnste wijken in Geldrop. Het is een rustige, groene buurt met een gezellige en dorpse sfeer. De wijk heeft een rijke geschiedenis, die nog altijd terug te zien is in de straatnamen en oude panden. Tegelijkertijd is het een moderne woonwijk met alles wat je nodig hebt dichtbij. Je vindt hier veel groen, speeltuintjes en wandelroutes, en je bent zó bij de Strabrechtse Heide of in het bos. Scholen, sportclubs en winkels liggen allemaal op loop- of fietsafstand. Ook het centrum van Geldrop en zelfs Eindhoven zijn makkelijk bereikbaar. Zesgehuchten is een plek waar je veilig en prettig woont — rustig, maar toch midden in het leven. Zesgehuchten is een fijne woonwijk omdat het er rustig en groen is, met een dorpse sfeer waar mensen elkaar kennen. Je hebt alles dichtbij, zoals scholen, winkels en natuur, en toch woon je lekker rustig en veilig. Dat maakt het een ideale plek om te wonen.

8.0
Jody
29-07-2023
Fijne, rustige buurt

Wij zijn net in deze buurt komen wonen. Het is hier heerlijk rustig. Mooi groen door het park. Binnen 10 minuten staan we in het dorp. Alle voorzieningen in de buurt. Echt ideaal!

7.6
P
25-07-2023
Leuke buurt

Leuke buurt, in de avond best veel lawaai, alleen dat maak niet heel veel uit. Ook zijn alle bewoners goed met elkaar en kan je iedereen makkelijk bereiken, er is een school in de buurt, wat fijn is, het is een goede school heb ik gehoord. Het gebied is niet heel erg groen, maar er is wel een voetbalveldje en een groot veld. Plek van de huis is goed (tussen Geldrop en Eindhoven), bijna alle huizen zijn netjes, schoon en mooi, de straten zijn (meestal) wel schoon. Het is gewoon veilig, op de jongeren met vuurwerk na. En er zijn veel goede voorzieningen zoals: een speeltuintje, een Albert Heijn dichtbij en ook nog een groot grasveld, de buurt ligt bij de rielse dijk, dus je hebt makkelijk een plekje gevonden als je houdt van wandelen tussen de bossen.