Tussenwoning te koop: Spoorbrughof 2, Apeldoorn
Onder bod
KopenApeldoornTussenwoningenSpoorbrughof 2

Spoorbrughof 2

Welgelegen, Apeldoorn

€ 575.000
Buurt Welgelegen, ApeldoornBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 170m²
21% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan het Spoorbrughof in Apeldoorn-Oost ademt rust en ruimte. Met 170 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel B is het een comfortabel huis voor wie van een flinke woonkamer en een eigen tuin houdt. De woning is gebouwd in 2006, dus modern en goed onderhouden. De vraagprijs van €575.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Apeldoorn, maar de ruime opzet en het energielabel maken het een interessante optie.

De buurt Welgelegen

Welgelegen is een groene, rustige buurt in Apeldoorn-Oost. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "De buurt is oke. Jammer dat het pand van de Aldi nog leeg staat. Hierdoor verpaupering. En wij horen niets hierover." De buurt telt ruim 4000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen om de hoek. De buurt Welgelegen heeft een hoog percentage koopwoningen (77%) en eengezinswoningen (64%), wat bijdraagt aan de stabiele sfeer.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je snel je boodschappen bij de Dirk om de hoek (twee straten verder) of de Lidl op loopafstand. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals Montessori Kindcentrum Apeldoorn en Rooms Katholieke Basisschool Hertog van Gelre, beide op tien minuten lopen. Het station van Apeldoorn is op vijftien minuten lopen. De gemeente Apeldoorn biedt verder ruime parken en recreatiemogelijkheden.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Witte Woningmakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 november 2025
StatusOnder bod
Prijs€ 575.000
Prijs per m²€ 3.382
Woonoppervlakte170m²
Perceeloppervlakte145m²
Bouwjaar2006
EnergielabelB
BuurtWelgelegen
WijkOost
GemeenteApeldoorn

Locatie

Spoorbrughof 2, Apeldoorn

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.9
buurvrouw
24-07-2023
goede buurt

De buurt is oke. Jammer dat het pand van de Aldi nog leeg staat. Hierdoor verpaupering. En wij horen niets hierover.

Buurt statistieken

Gegevens uit Welgelegen

Inwoners4.040
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Welgelegen

Woningvoorraad1.739
Gem. WOZ-waarde€ 403.000
Koopwoningen77%
Huurwoningen23%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Dirk
Kanaal Noord 17
186m
Lidl
Kanaal Noord 21-23
252m
Aldi
Auroralaan 39
372m

Scholen

79 binnen 5 km

Montessori Kindcentrum Apeldoorn
Basisonderwijs · 207 leerlingen
595m
Rooms Katholieke Basisschool Hertog van Gelre
Basisonderwijs · 374 leerlingen
612m
Gentiaan College - Travo
Speciaal onderwijs · 27 leerlingen
641m

Veelgestelde vragen

Over Spoorbrughof 2, Apeldoorn

Welk energielabel heeft Spoorbrughof 2?

De woning aan Spoorbrughof 2 in Apeldoorn heeft energielabel B.

Is €575.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €575.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€468.658) en ook boven de gemiddelde vraagprijs van €525.850. De woning is met 170 m² wel ruimer dan gemiddeld (141 m²) en heeft energielabel B. Of de prijs realistisch is, hangt af van de staat en de markt. In de buurt zijn 10 woningen te koop, variërend van €325.000 tot €699.500.

Hoe is de buurt Welgelegen om in te wonen?

Welgelegen is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Er wonen veel gezinnen en ouderen. Een bewoner noemt de buurt 'oke', maar merkt op dat een leegstaand Aldi-pand voor verpaupering zorgt. De buurt heeft goede voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel B. Dat betekent dat het huis redelijk zuinig is, maar niet zo zuinig als label A. In de buurt heeft 77,8% van de woningen label A, dus label B is iets minder zuinig dan gemiddeld. Je kunt verwachten dat de energiekosten meevallen, maar niet extreem laag zijn.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Montessori Kindcentrum Apeldoorn en Rooms Katholieke Basisschool Hertog van Gelre liggen beide op ongeveer 600 meter (tien minuten lopen). Ook is er voortgezet onderwijs op 1,8 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Apeldoorn ligt op 1,4 km afstand, ongeveer vijftien minuten lopen. Dat is prima bereikbaar voor dagelijks woon-werkverkeer.

Wat is de oppervlakte van de woning en het perceel?

De woning heeft een woonoppervlak van 170 m² en een perceel van 145 m². Dat is ruim voor een tussenwoning. De gemiddelde oppervlakte van koopwoningen in de buurt is 141 m², dus deze woning is bovengemiddeld groot.