Tussenwoning te koop: Stinslaan 19, Leek
Onder bod

Stinslaan 19

Rodenburg en omgeving, Westerkwartier

€ 449.000
Buurt Rodenburg en omgeving, LeekBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 163m²
22% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Stinslaan in Leek ademt rust en ruimte. Met 163 m² woonoppervlak en een perceel van 286 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1996 heeft energielabel A, wat betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De vraagprijs van €449.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Westerkwartier, maar de ruime opzet en het energielabel maken het marktconform.

De buurt Rodenburg en omgeving

De buurt Rodenburg en omgeving is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een gemiddeld cijfer van 4,63. Een bewoner zegt: "Gezellige buurt met winkels vlakbij." Een andere noemt het "Matig door slecht beheer gemeente". De buurt telt ruim 4.000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen, en de sfeer is overwegend rustig.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, op ruim een kilometer afstand, of de Lidl en Aldi, die ook op loopafstand liggen. Basisscholen zijn er genoeg: Samenlevingsschool De Stapsteen zit op 5 minuten lopen, en ook obs De Nijenoert en cbs de Regenboog zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs kun je naar rsg de Borgen, op nog geen 600 meter. De gemeente Westerkwartier biedt een landelijke omgeving met voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Jonkman Garantiemakelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 april 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 449.000
Prijs per m²€ 2.755
Woonoppervlakte163m²
Perceeloppervlakte286m²
Bouwjaar1996
EnergielabelA
BuurtRodenburg en omgeving
WijkLeek
GemeenteWesterkwartier

Locatie

Stinslaan 19, Leek

Ervaringen uit de buurt

Matig · 2 bewoners

7.4
SG
27-10-2025
Mooi

Gezellig e buurt met winkels vlakbij.

1.9
Erwin Vinkers
29-10-2024
Matig door slecht beheer gemeente

Kan er niet veel over kwijt door de corruptie van het gemeentehuis

Buurt statistieken

Gegevens uit Rodenburg en omgeving

Inwoners4.180
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Rodenburg en omgeving

Woningvoorraad1.855
Gem. WOZ-waarde€ 254.000
Koopwoningen53%
Huurwoningen47%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Jumbo
Industriepark 5R
1257m
Lidl
Samuel-Leviestraat 12
1327m
Aldi
Industriepark 7
1367m

Scholen

22 binnen 5 km

Samenlevingsschool De Stapsteen
Basisonderwijs · 172 leerlingen
420m
cbs de Regenboog
Basisonderwijs · 163 leerlingen
542m
obs De Nijenoert
Basisonderwijs · 269 leerlingen
559m

Veelgestelde vragen

Over Stinslaan 19, Leek

Welk energielabel heeft Stinslaan 19?

De woning aan Stinslaan 19 in Leek heeft energielabel A.

Is €449.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €449.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€371.893) en ook boven de gemiddelde vraagprijs van beschikbare woningen (€331.250). De woning is echter ruimer dan gemiddeld (163 m² vs. 134 m²) en heeft energielabel A, wat de prijs kan rechtvaardigen. Of het een goede deal is, hangt af van jouw persoonlijke situatie.

Hoe is de buurt Rodenburg en omgeving?

De buurt is rustig en groen, met veel eengezinswoningen. Bewoners geven een gemiddeld cijfer van 4,63. Een bewoner noemt het een 'gezellige buurt met winkels vlakbij', terwijl een ander klaagt over het gemeentebeheer. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, en de meeste woningen zijn koopwoningen.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Samenlevingsschool De Stapsteen (420 m) en obs De Nijenoert (559 m). Voortgezet onderwijs is er bij rsg de Borgen (577 m). Supermarkten zoals Jumbo, Lidl en Aldi zijn op ongeveer 1,3 km afstand, goed te doen met de fiets.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 50% van de woningen label A, dus dit is een pluspunt.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 13,2 km afstand. Dat is een flink eind, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor treinreizen.

Zijn er veel woningen te koop in de buurt?

Op dit moment staan er slechts 2 woningen te koop in de buurt, waarvan deze er één is. Dat is weinig, dus het aanbod is krap. De gemiddelde verkooptijd is 35 dagen, wat aangeeft dat woningen redelijk snel gaan.

Jonkman Garantiemakelaars