Tussenwoning te koop: Stinsstraat 9, Heerlen
KopenHeerlenTussenwoningenStinsstraat 9

Stinsstraat 9

Zeswegen, Heerlen

€ 199.000
Buurt Zeswegen, HeerlenBekijk buurt
Aldi op 256m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Stinsstraat 9 in Heerlen ademt rust en ruimte. Met 111 m² woonoppervlak is hij flink groter dan veel andere woningen in de buurt. De woning uit 1980 heeft energielabel C, wat betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua isolatie. De vraagprijs van €199.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook de andere tussenwoningen in Heerlen voor een breder beeld.

Buurt Zeswegen: rustig en groen

De woning staat in de buurt Zeswegen, een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt zo'n 2.350 inwoners en heeft een mix van gezinnen en alleenstaanden. Het is een plek waar je elkaar nog kent, maar waar ook voldoende privacy is. De buurt Zeswegen staat bekend om zijn ruime opzet en de nabijheid van parken.

Dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je snel je boodschappen bij de Aldi, die om de hoek zit. Voor een grotere boodschap loop je twee straten verder naar de Albert Heijn. Kinderen kunnen naar de Rooms Katholieke Basisschool De Wegwijzer, op loopafstand, of naar Basisschool de Horizon, tien minuten lopen. De gemeente Heerlen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Brandsma Vastgoed Woningmakelaardij B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 199.000
Prijs per m²€ 1.793
Woonoppervlakte111m²
Perceeloppervlakte133m²
Bouwjaar1980
EnergielabelC
BuurtZeswegen
WijkZeswegen-Nieuw Husken
GemeenteHeerlen

Locatie

Stinsstraat 9, Heerlen

Buurt statistieken

Gegevens uit Zeswegen

Inwoners2.350
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Zeswegen

Woningvoorraad1.145
Gem. WOZ-waarde€ 141.000
Koopwoningen33%
Huurwoningen66%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Aldi
Zeswegenlaan 283
256m
Albert Heijn
Sittarderweg 152
866m
Jumbo
Spoorsingel 81
1032m

Scholen

59 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool De Wegwijzer
Basisonderwijs · 232 leerlingen
292m
Basisschool de Horizon
Basisonderwijs · 252 leerlingen
877m
Scholen voor Praktijkonderwijs Parkstad Limburg
Voortgezet onderwijs · 316 leerlingen
913m

Veelgestelde vragen

Over Stinsstraat 9, Heerlen

Welk energielabel heeft Stinsstraat 9?

De woning aan Stinsstraat 9 in Heerlen heeft energielabel C.

Is €199.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €199.000 is marktconform. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt Zeswegen ligt rond €192.200, en de mediaanprijs is €177.500. Deze woning is met 111 m² wel groter dan het buurtgemiddelde van 87 m², wat de iets hogere prijs verklaart. De prijs per m² is ongeveer €1.793, terwijl het buurtgemiddelde €2.087 per m² is, dus je krijgt relatief veel ruimte voor je geld.

Hoe is de buurt Zeswegen om in te wonen?

Zeswegen is een rustige, groene woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, en er is een park op loopafstand. Het is een veilige buurt met relatief weinig overlast. De stedelijkheid is matig, dus je hebt voldoende rust, maar ook voorzieningen binnen handbereik.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn. In de buurt heeft 66,7% van de woningen label A, dus deze woning scoort iets minder goed.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Rooms Katholieke Basisschool De Wegwijzer zit op 292 meter, en Basisschool de Horizon op 877 meter. Voor voortgezet onderwijs zijn er scholen op ongeveer 1,5 km afstand, zoals Scholen voor Praktijkonderwijs Parkstad Limburg.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het treinstation van Heerlen ligt op 2,2 km afstand, ongeveer 25 minuten lopen of een kort busritje. Voor dagelijkse ritten is de auto of fiets vaak handiger.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt Zeswegen stonden woningen gemiddeld 44 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een normale tot korte verkooptijd, wat aangeeft dat de vraag redelijk is. Deze woning is met 111 m² ruim, wat hem aantrekkelijk maakt voor gezinnen.