Tussenwoning te koop: 't Oelbred 23, Tolbert
KopenWesterkwartierTussenwoningen't Oelbred 23

't Oelbred 23

Sint Maheerdt, Westerkwartier

€ 247.500
Buurt Sint Maheerdt, TolbertBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in Tolbert

Deze tussenwoning aan 't Oelbred 23 in Tolbert voelt meteen vertrouwd. De woonkamer is lekker ruim en de indeling is praktisch. Met 106 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 147 vierkante meter heb je binnen en buiten genoeg plek. Het energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is. De vraagprijs van €247.500 is marktconform voor tussenwoningen in Westerkwartier.

Buurt Sint Maheerdt

De woning staat in de buurt Sint Maheerdt, een rustige woonwijk in Tolbert. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner de buurt een 6,6. "Al 20 jaar woon ik hier, mijn kinderen zijn hier opgegroeid en heb een fijn plekje en fijne buren", zegt een bewoner. In de buurt wonen veel gezinnen en ouderen, en de sfeer is gemoedelijk.

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar cbs de Regenboog, die op een steenworp afstand ligt. Voor de dagelijkse boodschappen fiets je in een paar minuten naar Jumbo of Aldi, beide ongeveer een kilometer verderop. Ook de middelbare scholen rsg de Borgen zijn om de hoek. De gemeente Westerkwartier biedt verder voldoende voorzieningen voor het dagelijks leven.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schouten + van der Griezen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 maart 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 247.500
Prijs per m²€ 2.335
Woonoppervlakte106m²
Perceeloppervlakte147m²
Bouwjaar1983
EnergielabelC
BuurtSint Maheerdt
WijkTolbert
GemeenteWesterkwartier

Locatie

't Oelbred 23, Tolbert

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.6
Willy huberts
06-01-2026
Multicultureel

Al 20 Jr woon ik hier mijn kinderen zijn hier opgegroeid en heb een fijn plekje en fijne buren

Buurt statistieken

Gegevens uit Sint Maheerdt

Inwoners2.325
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Jumbo
Industriepark 5R
1028m
Aldi
Industriepark 7
1124m
Poiesz
Hoofdstraat 36
1403m

Scholen

21 binnen 5 km

cbs de Regenboog
Basisonderwijs · 163 leerlingen
100m
rsg de Borgen, Lindenborg
Voortgezet onderwijs · 1105 leerlingen
250m
rsg de Borgen, Nijeborg
Voortgezet onderwijs · 371 leerlingen
452m

Veelgestelde vragen

Over 't Oelbred 23, Tolbert

Welk energielabel heeft 't Oelbred 23?

De woning aan 't Oelbred 23 in Tolbert heeft energielabel C.

Is €247.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €247.500 is marktconform voor een tussenwoning uit 1983 met 106 m² woonoppervlak en energielabel C in Tolbert. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de regio.

Hoe is de bereikbaarheid van Tolbert?

Tolbert ligt in de gemeente Westerkwartier, met goede verbindingen naar omliggende steden. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 13,5 km afstand, dus je bent vooral aangewezen op de auto of bus.

Wat voor soort buurt is Sint Maheerdt?

Sint Maheerdt is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ongeveer 2.325 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de sfeer is gemoedelijk. Een bewoner noemt het een fijne plek met fijne buren.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool cbs de Regenboog ligt op 100 meter, en Samenlevingsschool De Stapsteen op 533 meter. Voor voortgezet onderwijs kun je terecht bij rsg de Borgen, met locaties op 250 en 452 meter. Ideaal voor gezinnen met schoolgaande kinderen.

Hoe is het energielabel C te duiden?

Energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is. De isolatie en installaties zijn gemiddeld voor een woning uit 1983. Je kunt verwachten dat de energiekosten meevallen, maar niet zo laag zijn als bij nieuwbouwwoningen met label A. Het is goed om bij bezichtiging te vragen naar de specifieke isolatie en verwarming.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in een rustige straat, maar voorzieningen zijn dichtbij. De dichtstbijzijnde supermarkt (Jumbo) is op 1 km, en er zijn meerdere supermarkten binnen 1,5 km. Ook een park of plantsoen is op 300 meter. Het centrum van Tolbert is op loopafstand.