Tussenwoning te koop: Tomatenstraat 233, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagTussenwoningenTomatenstraat 233

Tomatenstraat 233

Vruchtenbuurt, Den Haag

€ 850.000
Buurt Vruchtenbuurt, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 139m²
26% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 402m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in de Vruchtenbuurt

Deze tussenwoning aan de Tomatenstraat 233 ademt de sfeer van de jaren dertig, met een flinke woonoppervlakte van 139 m² en een eigen stukje grond. De woning is gebouwd in 1930 en heeft energielabel C. Met een vraagprijs van €850.000 is deze woning aan de hoge kant, maar dat past bij het formaat en de ligging. Bekijk ook andere tussenwoningen in Den Haag voor een idee van het aanbod.

De Vruchtenbuurt: gemengd en levendig

De Vruchtenbuurt is een gemengde buurt met gezinnen, studenten en senioren. Een bewoner zegt: "Onze buurt is een gemengde gemeenschap met van alles wat. Gezinnen, studenten, senioren. Daarnaast zijn er voor iedereen enorm veel gelegenheden. Leuke winkeltjes, lekkere restaurantjes, speeltuintjes, stukken park. De ideale buurt om te wonen voor jong en oud!" Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 7,4. De buurt telt ruim 7.200 inwoners, met een mix van huishoudens. Meer weten over de buurt Vruchtenbuurt?

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn om de hoek (402 m) of de Aldi twee straten verder (416 m). Ook de Jumbo is op loopafstand (1108 m). Voor de kleintjes zijn er kinderdagverblijven en basisscholen in de buurt, zoals de WSKO r.-k basisschool Verburch-hof op 4,8 km. De gemeente Den Haag biedt verder volop voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Stokman Van Duren NVM makelaars-taxateurs op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 850.000
Prijs per m²€ 6.115
Woonoppervlakte139m²
Perceeloppervlakte140m²
Bouwjaar1930
EnergielabelC
BuurtVruchtenbuurt
WijkVruchtenbuurt
GemeenteDen Haag

Locatie

Tomatenstraat 233, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.5
Max
04-06-2024
Goed

Hele leuke buury

7.3
Suzanne
31-10-2023
Gezellig

Onze buurt is een gemengde gemeenschap met van alles wat. Gezinnen, studenten, senioren. Daarnaast zijn er voor iedereen enorm veel gelegenheden. Leuke winkeltjes, lekkere restaurantjes, speeltuintjes, stukken park. De ideale buurt om te wonen voor jong en oud!

Buurt statistieken

Gegevens uit Vruchtenbuurt

Inwoners7.245
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Vruchtenbuurt

Woningvoorraad3.249
Gem. WOZ-waarde€ 441.000
Koopwoningen79%
Huurwoningen21%

Supermarkten

60 binnen 5 km

Albert Heijn
De Savornin Lohmanplein 20
402m
Aldi
De Savornin Lohmanplein 26 - 30
416m
Jumbo
Anemoonstraat 4
1108m

Scholen

2 binnen 5 km

WSKO r-.k basisschool Verburch-hof
Basisonderwijs · 441 leerlingen
4759m
WSKO Basisschool De Hofvilla
Basisonderwijs · 618 leerlingen
4851m

Veelgestelde vragen

Over Tomatenstraat 233, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Tomatenstraat 233?

De woning aan Tomatenstraat 233 in 'S-Gravenhage heeft energielabel C.

Is €850.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €850.000 ligt boven de gemiddelde vraagprijs in de Vruchtenbuurt van €523.200. De woning is met 139 m² ook groter dan het buurtgemiddelde van 110 m². De prijs per m² is met €6.115 hoger dan het gemiddelde van €4.913 in de buurt. Het is een royale tussenwoning in een gewilde buurt, maar de prijs is aan de hoge kant.

Hoe is de Vruchtenbuurt om in te wonen?

De Vruchtenbuurt wordt omschreven als een gemengde gemeenschap met gezinnen, studenten en senioren. Bewoners waarderen de vele voorzieningen zoals winkels, restaurants, speeltuintjes en parken. De buurt scoort een 7,4 op basis van twee beoordelingen. Het is een levendige buurt met een mix van inwoners.

Wat is de afstand tot het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 5,2 km afstand. Dat is een flink eind, dus voor dagelijks gebruik ben je meer aangewezen op bus of tram.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de WSKO r.-k basisschool Verburch-hof (4,8 km) en de Openbare Daltonschool Poeldijk (5 km). Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt. Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 0,7 km.

Hoe veilig is de Vruchtenbuurt?

In de buurt zijn in totaal 256 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een stedelijke buurt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het redelijk zuinig is, maar niet top. In de Vruchtenbuurt heeft 33,3% van de woningen label C, en 44,4% heeft een lager label (D of slechter). Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn, maar niet extreem laag.

Stokman Van Duren NVM makelaars-taxateurs
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.