Tussenwoning te koop: Tournooi 43, Krimpen Aan Den Ijssel

Tournooi 43

Boveneind, Krimpen aan den IJssel

€ 442.000
Buurt Boveneind, Krimpen Aan Den IjsselBekijk buurt
Al 214 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 54 dagen
Jumbo op 481m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan Tournooi 43 in Krimpen aan den IJssel ademt een fijne, rustige sfeer. Met 116 m² woonoppervlak en een perceel van 152 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning uit 1973 heeft energielabel C, wat betekent dat de isolatie redelijk is. De vraagprijs van €475.000 is marktconform voor tussenwoningen in Krimpen aan den IJssel.

De buurt Boveneind

De woning ligt in de buurt Boveneind, een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt is rustig en groen, met een park op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een stabiele wijk is met een doorsnee inkomensniveau.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo om de hoek, op 5 minuten lopen. Ook zijn er andere supermarkten zoals Ekoplaza en SPAR express op fietsafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Basisschool het Octaaf (twee straten verder) of IKC Het Mozaïek. Het Krimpenerwaard College is ook dichtbij. De gemeente Krimpen aan den IJssel biedt verder voldoende voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ooms Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 442.000
Prijs per m²€ 3.810
Woonoppervlakte116m²
Perceeloppervlakte152m²
Bouwjaar1973
EnergielabelC

Locatie

Tournooi 43, Krimpen Aan Den Ijssel

Buurt statistieken

Gegevens uit Boveneind

Inwoners4.040
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Boveneind

Woningvoorraad1.789
Gem. WOZ-waarde€ 376.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen46%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Jumbo
De Korf 8b
481m
Jumbo
Koperwiek 35
1187m
Ekoplaza
Koperwiek 19
1187m

Scholen

80 binnen 5 km

Krimpenerwaard College
Voortgezet onderwijs · 828 leerlingen
214m
Basisschool het Octaaf
Basisonderwijs · 371 leerlingen
566m
IKC Het Mozaïek
Basisonderwijs · 193 leerlingen
679m

Veelgestelde vragen

Over Tournooi 43, Krimpen Aan Den Ijssel

Welk energielabel heeft Tournooi 43?

De woning aan Tournooi 43 in Krimpen Aan Den Ijssel heeft energielabel C.

Is €475.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €475.000 is marktconform voor een tussenwoning van 116 m² met een perceel van 152 m² in Krimpen aan den IJssel. De woning heeft energielabel C en is gebouwd in 1973. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Krimpen aan den IJssel, met een treinstation op 8,1 km afstand. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je dichtbij.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1973 en heeft energielabel C. Dat betekent dat de isolatie redelijk is, maar niet optimaal. De oppervlakte is 116 m² met een perceel van 152 m².

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool het Octaaf ligt op 566 meter, IKC Het Mozaïek op 679 meter en het Krimpenerwaard College op 214 meter. Ook zijn er andere basisscholen zoals de Admiraal De Ruyterschool op 1 km.

Hoe is de buurt Boveneind om in te wonen?

Boveneind is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen. De buurt heeft een park op 400 meter en een supermarkt op 500 meter. Het is een veilige buurt met relatief weinig misdrijven.

Wat is de energielabel C waard?

Energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een A-label, maar het is beter dan een G-label. Het is aan te raden om te kijken naar mogelijke verbeteringen zoals dubbel glas of isolatie.

Ooms Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 4 bronnen
Ooms Makelaars
ooms.com
Bekijk
Ooms Makelaars
dynamis.nl
Bekijk
Ooms Makelaars Capelle aan den IJssel
funda.nl
Bekijk
Ooms Makelaars Capelle aan den IJssel
huispedia.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Boveneind

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appTournooi 43, Krimpen Aan Den Ijssel
Bekijk