Tussenwoning te koop: Tulpstraat 30, Hilversum
KopenHilversumTussenwoningenTulpstraat 30

Tulpstraat 30

Bloemenkwartier Noord, Hilversum

€ 735.000
Buurt Bloemenkwartier Noord, HilversumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 139m²
26% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 410m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in het Bloemenkwartier

Deze tussenwoning uit 1904 aan de Tulpstraat ademt sfeer met zijn klassieke uitstraling. Met 139 m² woonoppervlak is het een royale woning, groter dan veel andere huizen in de buurt. De vraagprijs van €735.000 ligt boven het gemiddelde in de buurt, maar dat past bij de extra ruimte. Bekijk ook andere tussenwoningen in Hilversum.

Bloemenkwartier Noord: rustig en groen

Het Bloemenkwartier Noord is een rustige buurt met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en alleenstaanden. Een bewoner noemt het een 'geweldige plek met vriendelijke mensen' en waardeert de nabijheid van het centrum, supermarkt en een park. De buurt scoort een 8,4 op basis van één beoordeling. Meer over de buurt Bloemenkwartier Noord.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op 410 meter of de Aldi op 800 meter. De Violenschool zit letterlijk om de hoek op 20 meter, en ook de Paulusschool en Dr. H. Bavinckschool zijn op loopafstand. Het station is op 1,5 km, goed te doen met de fiets. De gemeente Hilversum biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VAN VULPEN ROOZENBURG MAKELAARS op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 735.000
Prijs per m²€ 5.288
Woonoppervlakte139m²
Perceeloppervlakte139m²
Bouwjaar1904
EnergielabelC
BuurtBloemenkwartier Noord
WijkZuid
GemeenteHilversum

Locatie

Tulpstraat 30, Hilversum

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Mark
16-05-2023
geweldige plek met vriendelijke mensen

Mijn buurt is geweldig! Gunstig gelegen nabij het bruisende centrum, supermarkt, en een prachtig park. Ideaal voor gezinnen met rustige straten en nabijheid van scholen. Winkelen is eenvoudig en alle voorzieningen zijn binnen handbereik. Het park biedt een ontspannen plek om van de natuur te genieten. Bovendien wordt de buurt gekenmerkt door gastvrije en behulpzame mensen. Een ideale woonomgeving met een geweldige gemeenschap en alle benodigdheden in de buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Bloemenkwartier Noord

Inwoners3.020
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Bloemenkwartier Noord

Woningvoorraad1.316
Gem. WOZ-waarde€ 411.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen30%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Albert Heijn
Gijsbrecht van Amstelstr 177
410m
Albert Heijn
Langestraat 53
565m
Aldi
Noordse bosje 23
800m

Scholen

62 binnen 5 km

Violenschool
Basisonderwijs · 435 leerlingen
20m
Paulusschool
Basisonderwijs · 109 leerlingen
215m
Dr. H. Bavinckschool
Basisonderwijs · 217 leerlingen
369m

Veelgestelde vragen

Over Tulpstraat 30, Hilversum

Welk energielabel heeft Tulpstraat 30?

De woning aan Tulpstraat 30 in Hilversum heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €735.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 26% boven het buurtgemiddelde van €582.125, maar de woning is ook 26% groter dan gemiddeld (139 m² versus 110 m²). De prijs per m² is met €5.289 iets lager dan het buurtgemiddelde van €5.641. Het is een marktconforme prijs voor een royale tussenwoning in een gewilde buurt.

Hoe is de buurt Bloemenkwartier Noord?

Het is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen (75%) en een mix van bewoners. Er wonen veel gezinnen en alleenstaanden. De buurt heeft een park op loopafstand en is dicht bij het centrum. Bewoners geven een 8,4 en noemen het een 'geweldige plek met vriendelijke mensen'.

Welke scholen zitten er in de buurt?

De Violenschool (basisonderwijs) zit op 20 meter, de Paulusschool op 215 meter en de Dr. H. Bavinckschool op 369 meter. Voor voortgezet onderwijs is het Gemeentelijk Gymnasium Hilversum op 573 meter. Allemaal goed lopend te bereiken.

Hoe ver is het naar het station?

Het treinstation ligt op 1,5 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten lopen of een paar minuten fietsen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat is een gemiddeld label voor een woning uit 1904. Je kunt verwachten dat de stookkosten redelijk zijn, maar niet zo laag als bij nieuwbouw. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label C en 50% label D of lager.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde Albert Heijn zit op 410 meter, een andere Albert Heijn op 565 meter, en een Aldi op 800 meter. Ook Dirk en SPAR express zijn binnen een kilometer.

VAN VULPEN ROOZENBURG MAKELAARS
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.